20 C
Wrocław
poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaSport200 par z Polski i zagranicy powalczy o 277 000 PLN

200 par z Polski i zagranicy powalczy o 277 000 PLN

-

W dniach 13-15 października w hali WTWK Partynice we Wrocławiu odbędą się międzynarodowe zawody w skokach przez przeszkody CSI2*. W trzydniowej imprezie weźmie udział blisko 200 par z Polski, Estonii, Litwy i Niemiec.

Wśród polskich zawodników nie zabraknie najlepszych przedstawicieli tej dyscypliny, w tym mistrza Polski i lidera rankingu PZJ Tomasza Miśkiewicza, wicelidera tego rankingu Jarosława Skrzyczyńskiego oraz liderki młodzieżowego rankingu Aleksandry Kierznowskiej.

Wśród gości zagranicznych znajdują się m.in. aktualny mistrz Litwy Kristupas Petriatis oraz zwycięzca konkursu rankingowego podczas Cavaliady Summer Jumping – Niemiec Philipp Schober.

W ciągu trzech dni rozegranych zostanie 18 konkursów w skokach przez przeszkody. Najważniejszymi punktami programu są:

  • sobotni konkurs Dużej Rundy – Speed Masters (140 cm, na punkty i czas),
  • niedzielne Grand Prix (145 cm, zaliczane do rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej) z pulą nagród 109 000 PLN.

W sobotę po głównym konkursie w Pony Games zaprezentują się dzieci z Wyższej Szkółki Jazdy Konnej Partynice. Zapraszamy do kibicowania na żywo w hali WTWK Partynice oraz przed ekranami – transmisja online dostępna będzie w TylkoSkoki TV (www.tylkoskoki.pl). Szczegóły i aktualny program na stronie www.csiwroclaw.pl.

Źródło: Wrocławski Tor Wyścigów

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!