sobota, 2 marca, 2024

6. Lubiński Zlot Pojazdów Zabytkowych

Data:

Udostępnij przez:

patronat medialny

10 września wszyscy miłośnicy motoryzacji zabytkowej i klasycznych samochodów mają powód do ekscytacji. 6. Lubiński Zlot Pojazdów Zabytkowych zbliża się wielkimi krokami.

To wyjątkowe wydarzenie od lat przyciąga pasjonatów z całego regionu. Tegoroczna edycja ponownie odbędzie się w malowniczym otoczeniu Parku Leśnego w Lubinie.

Organizatorzy spodziewają się około 80 unikatowych i pięknie zachowanych pojazdów zabytkowych. To prawdziwe eldorado dla miłośników starych modeli samochodów, którzy chcą poznać ich historię i techniczne tajniki. Otwarcie zlotu planowane jest na godzinę 11:00 rano, a uczestnicy będą mogli spędzić cały dzień wśród klasycznych samochodów, dzieląc się swoją pasją i doświadczeniami.

Wydarzenie to to nie tylko okazja do podziwiania pięknych aut, ale również do nawiązania nowych znajomości wśród osób o podobnych zainteresowaniach. Miłośnicy motoryzacji zabytkowej łączą pasję do zachowania dziedzictwa motoryzacyjnego dla przyszłych pokoleń. Lubiński Zlot Pojazdów Zabytkowych to także konkursy, warsztaty dla najmłodszych pasjonatów, nagrody oraz upominki.

Źródło: Muzeum Historyczne w Lubinie

NAJNOWSZE

POLECAMY