12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaSportCzołowy zawodnik ELF dołącza do Panthers Wrocław

Czołowy zawodnik ELF dołącza do Panthers Wrocław

-

Panthers Wrocław ogłosił ostatnie znaczące wzmocnienie swojego składu na sezon 2024 ligi European League of Football (ELF).

Do drużyny dołącza hiszpański tight end, Adrià Botella Moreno, który będzie piątym zagranicznym graczem reprezentującym barwy Panthers.

Doświadczony Moreno z Paris Musketeers

Botella Moreno to znany gracz z imponującym futbolowym doświadczeniem. W minionym sezonie, wraz z Keanu Ebanks, reprezentował barwy Paris Musketeers. Przed tym osiągnął szczyt kariery, zdobywając mistrzostwo Europy z Vienna Vikings rok wcześniej. Już w sezonie 2021 wyróżnił się grą dla Hamburg Sea Devils. Jego sportowe umiejętności rozwijały się także na University of Sioux Falls, gdzie reprezentował drugą dywizję NCAA.

Sukcesy i ranking po sezonie 2023

W ostatnim sezonie Botella Moreno imponująco plasował się w rankingu zawodników ELF, zajmując 46. miejsce. Jego statystyki to 58 złapanych podań na 619 jardów i 8 zdobytych przyłożeń. To już trzeci raz, kiedy zasłużył na miejsce w All-Star ELF, potwierdzając swoją skuteczność na boisku.

Piąte zagraniczne wzmocnienie Panthers na sezon 2024

Panthers Wrocław systematycznie buduje silny skład na nadchodzący sezon ELF. Dotychczas ogłoszono już kontrakty z dwójką Amerykanów – A.J. Wentlandem (LB) i Devanem Burrellem (DB), Brazylijczykiem – Otávio Amorimem (OL), oraz Brytyjczykiem – Keanu Ebanksem (OL). Zgodnie z przepisami ELF, każdy zespół może pozyskać maksymalnie czterech zawodników ze Stanów Zjednoczonych i sześciu z innych państw świata.

Sezon 2024 ELF rozpocznie się pod koniec maja przyszłego roku, a kibice Panthers z niecierpliwością oczekują na dynamiczne występy swojego zespołu w nowym składzie.

Źródło: Panthers Wrocław

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...