31.4 C
Wrocław
poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaNewsy regionalneWrocławAquapark Wrocław | Nowe zjeżdżalnie BlueBerry i Lollipop

Aquapark Wrocław | Nowe zjeżdżalnie BlueBerry i Lollipop

-

Wrocławski Aquapark słynie z mnogości atrakcji, które zapewniają rozrywkę dla całej rodziny.

Teraz oferta stała się jeszcze bardziej bogata, a to za sprawą dwóch nowych zjeżdżalni i dmuchanego placu zabaw dla dzieci.

Nowe zjeżdżalnie

Miłośnicy wodnych szaleństw z pewnością docenią nowe zjeżdżalnie: BlueBerry i Lollipop. BlueBerry to imponująca 123-metrowa zjeżdżalnia pontonowa, która zapewni dawkę adrenaliny każdemu śmiałkowi. Z kolei Lollipop, o długości 82 metrów, zachwyci swoim kolorowym designem i łagodniejszym przebiegiem, idealnym dla młodszych dzieci i osób preferujących nieco spokojniejszą zabawę.

Dmuchany plac zabaw

Na najmłodszych gości Aquaparku czeka wyjątkowa atrakcja – dmuchany plac zabaw o imponujących rozmiarach 40 x 16 metrów. Znajdą tu oni mnóstwo okazji do zabawy i rozwijania sprawności fizycznej. Pięć zjeżdżalni, tor przeszkód i basen o głębokości 30 cm zapewnią godziny beztroskiej zabawy.

Już wkrótce kolejna nowość!

To nie koniec nowości w Aquaparku Wrocław! Już pod koniec tego roku zostanie otwarta trzecia zjeżdżalnia – Duo Racer. Będzie to podwójna zjeżdżalnia, na której będzie można ścigać się z przyjaciółmi lub rodziną. Nowa atrakcja z pewnością dostarczy mnóstwa emocji i zdrowej rywalizacji.

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!