niedziela, 3 marca, 2024

Aquapark Wrocław otwiera nowe zjeżdżalnie – Watermelon i Cactus

Data:

Udostępnij przez:

patronat medialny

Aquapark Wrocław, jedno z najpopularniejszych miejsc rozrywki w mieście, ogłasza otwarcie dwóch nowych zjeżdżalni – Watermelon i Cactus. Ta radosna wiadomość to idealny prezent dla dzieci i dorosłych z okazji Dnia Dziecka.

Pierwsza z nowych zjeżdżalni, Watermelon, zachwyca różowo-zielonym wzorem, który wprowadza w letni nastrój. Zjeżdżalnia ta ma imponującą średnicę 1,2 metra i długość ślizgu wynoszącą 97 metrów. Jej trasa zawiera dodatkowy element w postaci rożka i wanny hamującej.

Druga nowa atrakcja, zjeżdżalnia o nazwie Cactus, to wybór dla osób szukających ekstremalnych wrażeń. Jej zielony kształt przyciąga uwagę, a szybkość zjeżdżania gwarantuje niezapomniane doznania. Zjeżdżalnia Cactus ma średnicę 800 milimetrów i długość 88 metrów, zapewniając dynamiczną jazdę pełną adrenaliny.

Nowe zjeżdżalnie uzupełniającą ofertę Aquaparku Wrocław

Kornel Kempiński, Dyrektor ds. Zarządzania Obiektem Aquapark Wrocław, podkreśla, że nowe zjeżdżalnie są doskonałym uzupełnieniem bogatej oferty parku zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wraz z nadejściem ciepłej pogody, mieszkańcy Wrocławia będą mieli doskonałą okazję, aby przetestować te nowe atrakcje. Watermelon i Cactus są najciekawszymi zjeżdżalniami, jakie kiedykolwiek pojawiły się w Aquaparku.

Bogactwo zjeżdżalni w Aquaparku Wrocław

Obecnie Aquapark Wrocław oferuje dziewięć różnorodnych zjeżdżalni o różnym stopniu trudności. Najdłuższa z nich, pontonowa zjeżdżalnia Magic Eye, ma aż 186 metrów długości. Natomiast najbardziej ekstremalna, zjeżdżalnia Turbo, mierzy 50 metrów i jest najszybszą wrocławskim atrakcją tego typu w Aquaparku.

Zjeżdżalnie Watermelon i Cactus zostały wyposażone w nowoczesny system fotokomórek, który steruje mechanizmem start-stop. Dzięki temu zapewnione jest maksymalne bezpieczeństwo podczas korzystania z atrakcji. Dodatkowo, zachowane są odstępy między użytkownikami, a zjeżdżalnie umożliwiają zarówno zjeżdżanie na siedząco, jak i na leżąco, dostosowując się do preferencji każdego gościa.

Świętowanie Dnia Dziecka

Aquapark Wrocław przygotował wiele atrakcji z okazji Dnia Dziecka. W programie znajdują się animacje dla dzieci, duże bańki mydlane, malowanie twarzy oraz konkursy z nagrodami.

Adrianna Pawlicka, kierownik ds. Marketingu i Promocji Aquapark Wrocław, zapowiada również otwarcie Terenów Zewnętrznych Aquaparku, które zostały już przygotowane na sezon letni. Goście będą mieli możliwość skorzystania z remontowanej strefy ChillOut, idealnej do relaksu i odpoczynku.

Źródło: Wrocławski Park Wodny

NAJNOWSZE

POLECAMY