12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaNieruchomościArchicom stawia na Reymonta

Archicom stawia na Reymonta

-

Archicom konsekwentnie realizuje strategię ekspansji na wrocławskim rynku. Właśnie sfinalizował zakup kolejnych gruntów w rejonie ulicy Reymonta. Tym samym powiększył swój bank ziemi o tereny o łącznej powierzchni przekraczającej 40 tys. m2.

To krok w stronę realizacji ambitnego celu – budowy 800 mieszkań i diametralnej zmiany charakteru nadodrzańskiego kwartału.

Skala terenów pozyskanych przez nas w zeszłym i w bieżącym roku w kilku odrębnych transakcjach pozwala na realizację tego, w czym jesteśmy najlepsi, czyli gruntownej odmianie na lepsze całego rejonu miasta. Część z nabytych działek ma już ostateczne pozwolenie na budowę, co oznacza, iż możliwość nabycia wysokiej jakości mieszkań w tym rejonie pojawi się w naszej ofercie już bardzo niedługo – podsumowuje Rafał Zboch, Członek Zarządu w Archicom, odpowiedzialny za proces pozyskiwania terenów inwestycyjnych.

Archicom, firma z wrocławskimi korzeniami, doskonale rozumie specyfikę lokalnego rynku. Decyzja o rozbudowie portfolio inwestycyjnego w tym mieście jest naturalną konsekwencją dążenia do pozycji dewelopera pierwszego wyboru i lidera segmentu nieruchomości mieszkaniowych.

Nabytki z wizją na przyszłość

Nowy grunt w portfolio Archicom idealnie wpisuje się w oczekiwania firmy. Położony w bezpośrednim sąsiedztwie Odry, oferuje dostęp do terenów rekreacyjnych na Wałach Nadodrzańskich, zapewniając przyszłym mieszkańcom bliskość natury. Atutem lokalizacji jest również rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa, łatwość komunikacji i bliskość ścisłego centrum.

Krok milowy w drodze do celu

Zakup gruntu umożliwiającego wybudowanie ponad 800 mieszkań to znaczący krok w realizacji strategii Archicom, zakładającej sprzedaż 4 tys. mieszkań w średniookresowej perspektywie. Aktywność inwestycyjna dewelopera jest efektem przemyślanej polityki finansowej, która zapewnia stabilność organizacji i płynność środków niezbędnych do pozyskiwania atrakcyjnych terenów.

Źródło: Materiał prasowy

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...