16.8 C
Wrocław
wtorek, 28 maja, 2024
reklama
Strona głównaBiznesAURO Automation & Robotics rozwija się dzięki wsparciu LSSE

AURO Automation & Robotics rozwija się dzięki wsparciu LSSE

-

W Polsce działa ponad 2,1 mln mikrofirm, które stanowią aż 97% wszystkich przedsiębiorstw. To właśnie do tej grupy kieruje swoją ofertę wsparcie Polska Strefa Inwestycji (PSI).

Jedną z takich mikrofirm jest AURO Automation & Robotics z Legnickiego Pola. Firma specjalizuje się w automatyzacji i robotyce. W grudniu 2022 roku otrzymała decyzję o wsparciu od Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (LSSE).

Decyzją LSSE, AURO Automation & Robotics otrzymała zwolnienie z podatku dochodowego od osób prawnych (CIT) na okres 10 lat. Firma będzie mogła również skorzystać z pomocy w zakresie doradztwa, szkoleń i promocji.

Funkcjonujemy na rynku już ponad 10 lat. Tworzymy maszyny, nieustannie zmierzając w kierunku najlepszych rozwiązań i nowych technologii dających rynkową przewagę naszym Klientom. Obecnie coraz większy udział w naszej działalności przypada na systemy zrobotyzowane w oparciu o wieloosiowe manipulatory przemysłowe. Wsparcie otrzymane od Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej pozwala nam m.in. przenieść się do nowoczesnej hali o powierzchni 500 m2, dostosowanej pod bieżące potrzeby produkcyjne oraz zakupić nowoczesne wyposażenie stanowisk. Niewątpliwie ma to pozytywny wpływ na zwiększenie skali naszych usług – mówi Jarosław Jopkiewicz, właściciel firmy AURO.

AURO Automation & Robotics oferuje usługi w zakresie automatyzacji i robotyzacji produkcji. Firma pomaga firmom produkcyjnym w usprawnieniu ich procesów produkcyjnych, poprawie efektywności i konkurencyjności.

Automatyzacja produkcji nie musi oznaczać wymiany istniejących maszyn i urządzeń. AURO Automation & Robotics pomaga swoim klientom w poprawie i udoskonalaniu już istniejącego parku maszynowego. Firma oferuje usługi rozbudowy i modernizacji maszyn oraz linii produkcyjnych.

AURO Automation & Robotics staje się nowym partnerem dla strefowych firm produkcyjnych. Firma oferuje im usługi, które pomagają im w usprawnieniu ich procesów produkcyjnych i zwiększeniu konkurencyjności.

Źródło: LSSE

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!