25 C
Wrocław
niedziela, 26 maja, 2024
reklama
Strona głównaNewsy regionalneWrocławAxis Van Roadshow we Wrocławiu

Axis Van Roadshow we Wrocławiu

-

22 maja specjalnie przystosowany van wypełniony po brzegi najnowszą technologią w zakresie bezpieczeństwa zatrzymał się w Szczecinie. Tam rozpoczął się cykl wydarzeń Axis Roadshow 2023. Do Wrocławia zawita 29 maja. 

Podczas każdego przystanku będzie możliwość porozmawiania z ekspertami ds. bezpieczeństwa, zobaczenia najnowszych produktów Axis w akcji, a także wysłuchania ciekawych prelekcji.

Najbezpieczniejszy van na świecie

W samym pojeździe zastosowano szereg rozwiązań firmy Axis. Wśród nich kamerę PTZ wielkości dłoni, czyli Axis M5075. Niektóre kamery będą przymocowane do kratownicy na dachu pojazdu, umożliwiając podgląd obrazu na monitorach znajdujących się wewnątrz vana.

Rzadko kiedy możliwe jest przetestowanie tak wielu produktów i rozwiązań z naszego portfolio w jednym miejscu – mówi Bogumił Szymanek z Axis. – Roadshow to szczególna okazja. Pod jednym dachem zgromadziliśmy najnowsze produkty i rozwiązania, aby umożliwić naszym partnerom i gościom sprawdzenie w jaki sposób działa  analiza wideo, jakie detale można zobaczyć z daleka dzięki przybliżaniu obrazu oraz w jaki sposób działają kamery nasobne z przekazem obrazu na żywo. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze jest czas, aby odwiedzić naszą siedzibę w Warszawie, dlatego zdecydowaliśmy się na tournée po kilku większych aglomeracjach, aby partnerzy stacjonujący w innych miastach mogli przekonać się, jak działa nasz sprzęt.

Solidna dawka wiedzy

W planach są również półgodzinne prelekcje w tematach:

  • sektor bezpieczeństwa,
  • najnowsze trendy i technologie,
  • implementacje NIS2.

Rozkład jazdy

Wydarzenie rozpocznie się od powitalnej kawy o godzinie 9.30. Następnie zaczną się prelekcje i warsztaty. Około godziny 13:00 chętni słuchacze będą mogli wziąć udział w quizie. Na zwycięzców czekają miłe upominki.

Van pojawi się w 5 miastach: Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie i Krakowie. Liczba uczestników jest ograniczona.

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!