11.2 C
Wrocław
sobota, 6 czerwca, 2026
Strona głównaBiznesEkologia | ESG | OZEBank Pocztowy wprowadza ekologiczne karty debetowe
reklama

Bank Pocztowy wprowadza ekologiczne karty debetowe

-

Bank Pocztowy od listopada 2023 roku wprowadza do oferty ekologiczne karty debetowe Mastercard. Karty będą wytwarzane z PLA, czyli materiału pochodzenia roślinnego.

Karta ekologiczna jest kolejnym produktem Banku Pocztowego, który odpowiada na trendy rynkowe zmierzające ku ograniczeniu użycia plastiku w środowisku naturalnym.

Wymiana aktualnych kart z logo Poczty Polskiej będzie odbywała się stopniowo. Nowe karty ekologiczne otrzymają Klienci w ramach bieżącej sprzedaży, a dotychczasowi posiadacze kart Banku po upływie ważności obecnej karty lub po jej zastrzeżeniu i zamówieniu w jej miejsce nowego egzemplarza.

Karta ekologiczna Mastercard została wzbogacona o dodatkowy atut – udogodnienie dla osób słabowidzących i niewidomych. Blind notch, bo o nim mowa, to specjalne wcięcie na krótszej krawędzi karty, które ułatwi Klientom codzienne korzystanie z karty.

Nowe karty będą miały wszystkie funkcjonalności dotychczasowych kart debetowych z logo Poczty Polskiej wydawanych przez Bank Pocztowy.

Źródło: Bank Pocztowy

Chcesz mieć wpływ na to, o czym piszemy? Jesteś ekspertem lub masz wiedzę na temat, który mógłby zainteresować naszych czytelników? Podziel się nim: redakcja@forcenews.pl

reklama

Targi, konferencje, szkolenia

Znajdź kluczowe targi i konferencje. Inwestuj w siebie i buduj swoją pozycję w branży.

reklama

POLECANE TARGI I KONEFRENCJE

reklama

POLECANE WYDARZENIA SPORTOWE