12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaBiznesBaumit z nowym Prezesem

Baumit z nowym Prezesem

-

Nowy rok przyniósł zmiany w polskim oddziale Baumit, lidera w dziedzinie materiałów budowlanych.

Zbigniew Kaliciński, dotychczasowy Dyrektor Handlowy, objął stanowisko Prezesa Zarządu, zastępując Jacka Czyżewicza, który po 42 latach pracy zawodowej przechodzi na zasłużoną emeryturę. Kierownictwo działu handlowego przejął Maciej Barcz, doświadczony ekspert z 27-letnim stażem w branży.

Zmiana warty

Jacek Czyżewicz z sukcesem kierował Baumit Polska przez 11 lat, budując silną pozycję firmy na polskim rynku i realizując strategię Baumit Group. Teraz, po wieloletniej karierze, przekazuje stery swojemu wieloletniemu koledze – Zbigniewowi Kalicińskiemu.

Nowy Prezes Zarządu Baumit Polska

Zbigniew Kaliciński posiada bogate doświadczenie w branży budowlanej. Z Baumit związany jest od 12 lat, pełniąc funkcję Dyrektora Handlowego. Wcześniej pracował na wysokich stanowiskach menadżerskich w takich firmach jak Saferoad Polska, Woodcote Polska czy Górażdże mix.

Awans na Prezesa Zarządu postrzegam jako najlepszy wyraz zaufania dla moich kompetencji i docenienia mojej dotychczasowej pracy w Baumit. Wiąże się z nim jednak także duża odpowiedzialność, aby w trudnych warunkach rynkowych dążyć do dalszego rozwoju firmy w zgodzie z wieloletnią strategią – mówi Zbigniew Kaliciński, nowy Prezes Zarządu Baumit sp. z o.o.

Maciej Barcz obejmuje kierownictwo działu handlowego

Nowym Dyrektorem Handlowym Baumit Polska został Maciej Barcz, który od 27 lat jest związany z branżą chemii budowlanej. W Baumit przez 20 lat pełnił funkcję Regionalnego Dyrektora Sprzedaży, budując silne relacje z klientami i partnerami.

Lider innowacji w budownictwie

Baumit to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na międzynarodowej scenie budowlanej. Firma działa w 25 krajach Europy, a w Polsce obecna jest od 1994 roku. Baumit słynie z innowacyjnych rozwiązań, które wyznaczają trendy w budownictwie i wpływają na komfort życia mieszkańców. 

Nowe kierownictwo Baumit Polska to zapowiedź kontynuacji dynamicznego rozwoju firmy i dalszego wzmacniania jej pozycji na polskim rynku.

Źródło: Materiał prasowy

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...