12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaPraca/HRBiedronka podnosi pensje dla pracowników o 18%

Biedronka podnosi pensje dla pracowników o 18%

-

Największy pracodawca w Polsce przeznaczy ponad 600 milionów złotych na podwyżki dla ponad 65 tysięcy pracowników sklepów i centrów dystrybucyjnych.

Od stycznia 2024 roku sprzedawca-kasjer, rozpoczynający pracę w sieci, będzie zarabiał nie mniej niż 4700 zł do 5050 zł brutto. Oznacza to, że otrzyma aż 18% podwyżki.

Wiemy, że początkujący kierownik sklepu otrzyma wynagrodzenie nie mniejsze niż 6700 zł brutto. Ponadto sieć zwiększy wynagrodzenia pracownikom centrów dystrybucyjnych sieci. Magazynier, który ma najmniejszy staż otrzyma wynagrodzenie na poziomie 5050 – 5350 zł brutto. Z kolei inspektor ds. administracyjno-magazynowych może liczyć na wynagrodzenie na poziomie 5800 – 6100 zł brutto.

Decyzja o podwyżkach to wyraz uznania dla ciężkiej pracy i zaangażowania pracowników Biedronki, którzy w trudnych warunkach ekonomicznych przyczynili się do sukcesu firmy.

Sieć Biedronka od lat dba o swoich pracowników, oferując im atrakcyjne warunki pracy i płacy. W 2023 roku ponad 60 tysięcy pracowników zajmujących podstawowe stanowiska dwukrotnie zostało objętych procesem podwyżkowym. Oprócz wynagrodzenia zasadniczego pracownicy sieci w 2023 r. otrzymali też nagrodę finansową za osiągnięte wyniki.

Podwyżki dla pracowników Biedronki to pozytywna informacja dla branży handlowej w Polsce. W obliczu rosnących kosztów utrzymania, firmy coraz częściej decydują się na podniesienie wynagrodzeń swoich pracowników, aby utrzymać ich zaangażowanie i motywację.

Zrodło:

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...