14 C
Wrocław
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaSportBieg Firmowy 2024 | Rekordowa kwota dla potrzebujących

Bieg Firmowy 2024 | Rekordowa kwota dla potrzebujących

Patronat medialny Force News Wrocław

-

11 maja odbyła się 12. edycja Biegu Firmowego, która okazała się ogromnym sukcesem i pobiła wszelkie rekordy.

Wydarzenie przyniosło rekordową kwotę 738 120,89 zł, która będzie przeznaczona na wsparcie 13 podopiecznych Fundacji Everest oraz ich rodzin.

Rekordowa zbiórka na szczytny cel

Zebrane środki będą podzielone na dwa cele. Największa część, 638 120,89 zł, trafi na leczenie i rehabilitację niepełnosprawnych dzieci. Natomiast pozostałe 100 000 zł wesprze opiekę wytchnieniową i wsparcie psychologiczne dla rodziców i opiekunów. 

Ponad 12 500 uczestników i 63 000 kilometrów!

W Biegu Firmowym wzięło udział łącznie ponad 12 500 zawodników z Polski i zagranicy. Uczestnicy biegali zarówno stacjonarnie we Wrocławiu, jak i wirtualnie z wykorzystaniem aplikacji. Imprezę po raz kolejny uświetniła firma Hasco-Lek jako Sponsor Główny.

Już teraz szykuj się na FRRuuu!

Czekając na kolejną edycję Biegu Firmowego, warto wziąć udział w Rowerowej Grze Miejskiej FRRuuu – grze terenowej łączącej elementy integracji, rywalizacji i świetnej zabawy. To okazja, by sprawdzić się w zespole i spędzić niezapomniany dzień z kolegami z pracy. Wydarzenie odbędzie się we wrześniu w 5 miastach: Wrocławiu, Warszawie, Trójmieście, Poznaniu i Krakowie. Ilość miejsc jest ograniczona, więc warto zarejestrować się już teraz! Więcej informacji na www.rajdrowerowy.pl.

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!