12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaSportBiegnij dla dzieci z niepełnosprawnościami

Biegnij dla dzieci z niepełnosprawnościami

-

1 lutego startują zapisy na 12. edycję Biegu Firmowego, której główne wydarzenie planowane jest na 11 maja 2024 roku.

To niezwykła okazja dla firmowych zespołów, zarówno tych stacjonarnych, jak i online, by aktywnie wspomóc 13 podopiecznych Fundacji Everest.

Bieg Firmowy to nie tylko sportowa sztafeta, to przede wszystkim szansa na realną pomoc potrzebującym. W ubiegłorocznej edycji zebrano rekordowe 540 423 PLN, przeznaczając je na leczenie i rehabilitację dzieci z niepełnosprawnościami oraz wsparcie ich rodzin. Teraz, 13 małych bohaterów z Fundacji Everest liczą na wsparcie 5-osobowych zespołów z firm z całej Polski.

Bieg stacjonarny

11 maja 2024 roku stacjonarny Bieg Firmowy odbędzie się na terenie kompleksu AWF i Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu. Projekt wpisany jest w DNA miasta od 12 lat. W ubiegłym roku wzięło w nim udział około 20 000 osób, które reprezentowało 550 firm z całego kraju. Sponsorem Głównym Biegu Firmowego, już kolejny rok z rzędu, jest firma Hasco-Lek z Grupy Hasco. 

Bieg online

Dla tych, którzy nie mogą być fizycznie obecni, dostępna jest forma online. Uczestnicy z pakietami online mogą biec w dowolnym miejscu na świecie od 00:01 do 23:59 w dniu 11 maja. Aplikacja Activy umożliwia śledzenie trasy, a jedynym warunkiem jest dostęp do GPS i internetu oraz zachowanie polskiej strefy czasowej.

Ponadto członkowie drużyny online nie muszą biec jednocześnie, co otwiera pole do kreatywnych rozwiązań. Liczy się przede wszystkim zaangażowanie!

Źródło: biegfirmowy.pl

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...