29 C
Wrocław
piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaKulturaBiżuteria artystyczna na wyciągnięcie ręki - Legnicki Festiwal SREBRO

Biżuteria artystyczna na wyciągnięcie ręki – Legnicki Festiwal SREBRO

-

Galeria Sztuki i Dom Kultury Atrium zapraszają na spotkanie z biżuterią artystyczną, które odbędzie się jutro, 7 czerwca o godz. 16.30 w DK Atrium.

Podczas wydarzenia będzie można posłuchać opowieści o Legnickim Festiwalu SREBRO, dowiedzieć się o nowoczesnych trendach w projektowaniu biżuterii i zobaczyć pokaz biżuterii Jolanty Gazdy.

Spotkanie dotyczyć będzie biżuterii artystycznej, jej trendów i jakości w designie. Odbędzie się również wystawa plakatów promujących Międzynarodowe Konkursy Sztuki Złotniczej w Domu Kultury ATRIUM. Główna Galeria Sztuki zaprasza na wystawę prac z 31. Międzynarodowego Konkursu Sztuki Złotniczej „Jakość” oraz na indywidualną wystawę Kirsten Plank „Two sides”. Galeria Ring prezentuje pokaz biżuterii młodych artystów z Tokio.

Festiwal SREBRO w Legnicy oferuje również inne wydarzenia, takie jak wystawa kolektywu Extranalities w Galerii Satyrykon, debiut Patryka Cabana w Galerii Srebra, prezentacja zbiorów Galerii Sztuki w holu Hotelu Qubus oraz wystawa fotografii w Otwartej Pracowni Sztuki.

To niezwykła okazja, aby zgłębić świat biżuterii artystycznej i designu. Wstęp wolny. 

Źródło: Galeria Sztuki w Legnicy

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!