niedziela, 14 kwietnia, 2024
patronat medialny
Strona głównaNieruchomościBNY Mellon wynajmuje Centrum Południe

BNY Mellon wynajmuje Centrum Południe

-

reklama

BNY Mellon wynajęła całą powierzchnię biurową budynku należącego do II fazy wrocławskiego kompleksu Centrum Południe. 

Pracownicy nowego najemcy będą mieli do dyspozycji ok. 20 300 mkw. komfortowej powierzchni biurowej wyposażonej w technologie pozwalające oszczędzać energię i wodę. Otwarcie biura zaplanowane jest na kwiecień 2024. To największa transakcja najmu we Wrocławiu od 2020 roku.

Międzynarodowa firma z sektora bankowości i finansów

BNY Mellon jest najstarszym bankiem w Ameryce i notowaną na NYSE spółką. Firma zarządza aktywami o wartości 1,9 biliona dolarów i jest ceniona jako jedno z najlepszych miejsc pracy dla innowatorów przez magazyn Fortune.

BNY Mellon w Polsce rozwija się dynamicznie. Zaledwie kilka tygodni temu ogłosiliśmy otwarcie wrocławskiego oddziału naszego Banku Europejskiego, a dodatkowo planujemy zwiększać zatrudnienie w najbliższych latach – mówi Ewa Carr-de Avelon, BNY Mellon Poland Country Executive. Naszym obecnym i przyszłym pracownikom chcemy zapewnić najlepsze możliwe środowisko pracy, aby mogli skupić się na kooperacji i dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań dla klientów. Nasze wrocławskie biuro będzie nowoczesnym, zrównoważonym i tętniącym życiem miejscem pracy, w którym pracownicy będą mogli wydajnie i przyjemnie spędzać wspólnie czas – dodaje Ewa Carr-de Avelon.

BNY Mellon wynajmuje Centrum Południe
Źródło: Materiał prasowy – Centrum Południe II faza, Skanska

Najemca zdecydował się na wynajęcie aż 20 300 mkw. powierzchni biurowej wraz z 191 miejscami parkingowymi. Co stanowi obecnie największą umowę najmu na wrocławskim rynku nieruchomości od 2020 roku. Jest to szczególnie interesujące, biorąc pod uwagę, że w całym 2022 roku we Wrocławiu podpisano umowy najmu na około 137 tys. mkw. Jasno wynika to z danych Jones Lang LaSalle. Warto więc podkreślić, że ta umowa stanowi znaczący wkład w rozwój wrocławskiego rynku nieruchomości, zwłaszcza w kontekście ostatnich lat.

Zielona ikona biznesowego Wrocławia

Ukończenie drugiej fazy Centrum Południe, będącej jednym z najnowocześniejszych projektów w mieście, miało miejsce w styczniu 2023 roku. Osią inwestycji jest jedna z głównych arterii komunikacyjnych miasta. To ulica Powstańców Śląskich. Obecnie to jedna z najprężniej rozwijających się części Wrocławia. Ponadto lokalizację inwestycji Skanska charakteryzuje bliskość Dworca Głównego, czy Rynku. 

Wrocławski flagowiec wyróżnia się szczególnie ze względu na jego zgodność z zasadami ESG, a także z uwagi na wyposażenie w wiele technologii redukujących wpływ na środowisko naturalne. 

Źródło: Materiał prasowy

patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

[WYWIAD] Jak zbudować biznes na turystyce w Azji Południowo-Wschodniej?

[WYWIAD] Jak zbudować biznes na turystyce w Azji Południowo-Wschodniej?

Azja Południowo-Wschodnia to region pełen tajemnic, kontrastów i zapierających dech w piersiach widoków. Od tętniących życiem metropolii po idylliczne plaże i egzotyczne dżungle, każdy...