12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaNieruchomościBrowary Wrocławskie. Korkownia już gotowa, mieszkańcy odbierają klucze

Browary Wrocławskie. Korkownia już gotowa, mieszkańcy odbierają klucze

-

Archicom, ogólnopolski deweloper, przekazał klucze do ostatniego budynku w inwestycji Browary Wrocławskie. Mowa o siedmiopiętrowej Korkowni, która oferuje 188 mieszkań z ogródkami, tarasami lub balkonami.

Inwestycja powstaje na terenie dawnego kompleksu browarniczego, który został zrewitalizowany z zachowaniem historycznych detali. Korkownia to jeden z jedenastu budynków, które łącznie oferują niemal tysiąc mieszkań i loftów.

W kilka lat stworzyliśmy wyjątkowy punkt na mapie dolnośląskiej stolicy, który porywa mieszkańców rzemieślniczą historią dawnego wrocławskiego zakładu browarniczego. Zachowanie historycznego ducha zabudowy z XIX wieku połączyliśmy w unikalnym kompleksie z mieszkaniami, usługami i gastronomią, oferując esencję Wrocławia, którą można się delektować jako mieszkaniec lub odwiedzający kompleks – mówi Dawid Wrona, Dyrektor Zarządzający ds. Sprzedaży i Marketingu w Archicom.

Mieszkańcy Korkowni mogą korzystać z bogatej infrastruktury dostępnej w ramach inwestycji. Na terenie Browarów Wrocławskich znajdują się m.in.:

  • podwójna stacja do ładowania pojazdów elektrycznych,
  • stacja naprawy rowerów,
  • wspólny taras z placem zabaw i leżakami,
  • podziemna hala garażowa,
  • strefa fitness w historycznym budynku Starej Stajni,
  • kajakownia,
  • chillout room.

Archicom zadbał także o świąteczną atmosferę na Browarach Wrocławskich. W budynku Korkowni oraz na placu Browarnym pojawiła się bożonarodzeniowa iluminacja.

Browary Wrocławskie to przykład inwestycji, która łączy tradycję z nowoczesnością. Dzięki rewitalizacji dawnego kompleksu browarniczego powstała przestrzeń, która łączy funkcje mieszkalne, usługowe i rekreacyjne.

Źródło: Materiał prasowy

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...