29 C
Wrocław
wtorek, 18 czerwca, 2024
Strona głównaNieruchomościBusiness Link otwiera nową lokalizację we Wrocławiu

Business Link otwiera nową lokalizację we Wrocławiu

-

Dynamiczny operator biur elastycznych, Business Link, rozpoczął działalność w biurowcu Centrum Południe. Firma oferuje najemcom ponad 1700 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej.

Business Link, wiodący operator biur elastycznych w Polsce, otworzył swoją drugą lokalizację we Wrocławiu. Nowa siedziba mieści się w biurowcu Centrum Południe przy ulicy Powstańców Śląskich. Ta nowoczesna przestrzeń biurowa jest idealnym rozwiązaniem dla firm poszukujących elastycznego i inspirującego środowiska pracy.

Tworzone przez nas przestrzenie to skandynawski design, różnorodność typów przestrzeni do pracy i podejście WELL. Wyposażając przestrzeń dbaliśmy o to, by korzystać z ekologicznych materiałów i lokalnych dostawców. Jest to tez jedna z naszych najbardziej zielonych lokalizacji – mówi Tomasz Pater, dyrektor ds. ekspansji i Workplace Advisory w Business Link.

Nowoczesne rozwiązania dla elastycznego biura

Lokalizacja Business Link we Wrocławiu oferuje szereg udogodnień dla najemców. Przykładem są biurka wyposażone w regulowane elektrycznie stanowiska pracy, czy też ergonomiczne krzesła zapewniają komfort nawet podczas długiego siedzenia. Ponadto, dostępne są specjalne pomieszczenia do spotkań, gabinety i strefy pracy w skupieniu. Z kolei w korytarzach znajdują się wnęki, które umożliwiają nieformalne spotkania i pracę indywidualną. Wspólne przestrzenie obejmują recepcję, wygodną strefę wypoczynku z kanapami, nowoczesną kuchnię, strefę relaksu z konsolą do gier oraz wysokiej jakości sprzęt do parzenia kawy. Natomiast całe wnętrze nawiązuje do szwedzkich korzeni Business Link, charakteryzując się klimatem skandynawskim i bogatą zielenią.

Zrównoważone budownictwo

Biurowiec Centrum Południe jest zaprojektowany z myślą o zrównoważonym budownictwie. Nie dziwi więc fakt, że otrzymał certyfikat WELL Core & Shell oraz prestiżowy certyfikat LEED Core & Shell na poziomie Platinum. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, takim jak filtry oczyszczające powietrze, systemy wentylacji i zasilanie energią elektryczną z odnawialnych źródeł, biurowiec tworzy przyjazne środowisko pracy.

Źródło: Materiał prasowy

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!