niedziela, 14 kwietnia, 2024
patronat medialny
Strona głównaNewsy regionalneCanon Polska podaruje nowoczesny sprzęt biurowy organizacjom pomagającym zwierzętom

Canon Polska podaruje nowoczesny sprzęt biurowy organizacjom pomagającym zwierzętom

-

reklama

Canon Polska już po raz trzeci przekaże nowoczesny sprzęt biurowy organizacjom pozarządowym. W akcji „Nowy dom dla drukarki” mogą wziąć udział fundacje i stowarzyszenia działające na rzecz zwierząt. 

Duże organizacje często wymieniają swoje urządzenia biurowe. Te, których pozbywają się firmy, często są w doskonałym stanie. Eksperci Canon przyglądają się tym urządzeniom, lekko je odświeżają i przekazują wybranym organizacjom. W ten sposób Canon nie tylko wspiera organizacje działające w szczytnym celu, ale także wprowadza w życie idee gospodarki obiegu zamkniętego.

Tegoroczny temat: pomoc zwierzętom

W tym roku Canon skierował swoją akcję do organizacji pomagającym zwierzętom. Bez względu na rodzaj lub zakres działalności, każda organizacja działająca na rzecz zwierząt może wziąć udział w programie.

Organizacje zainteresowane udziałem w akcji „Nowy dom dla drukarki” mogą przesyłać zgłoszenia do 30 czerwca 2023 r. Mogą to zrobić poprzez specjalny formularz dostępny na stronie internetowej Canon Polska. Organizacje muszą działać na polskim rynku od co najmniej trzech lat oraz przedstawić krótki opis swojej działalności i aktualne potrzeby biurowe.

Wsparcie realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju

Canon przeprowadza akcję „Nowy dom dla drukarki” w ramach swojego zobowiązania do realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Przekazywanie używanego sprzętu biurowego nie tylko wspiera organizacje działające w szczytnym celu, ale również promuje idee gospodarki obiegu zamkniętego.

Lista organizacji, które zostaną wybrane jako beneficjenci trzeciej edycji akcji „Nowy dom dla drukarki”, zostanie opublikowana do 15 września br.

Żródło: Materiał prasowy

patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Panthers Wrocław zyskują nowego partnera

Panthers Wrocław zyskują nowego partnera

Miłośnicy futbolu amerykańskiego we Wrocławiu z pewnością ucieszą się z tej wiadomości! Pasaż Grunwaldzki staje się oficjalnym partnerem Panthers Wrocław. Współpraca zapowiada się owocnie...