10.4 C
Wrocław
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaBiznesWrocławskie centrum szkoleniowe Stiebel Eltron – wsparcie dla instalatorów i klientów indywidualnych

Wrocławskie centrum szkoleniowe Stiebel Eltron – wsparcie dla instalatorów i klientów indywidualnych

-

Rosnąca popularność pomp ciepła sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na montaż tego nowoczesnego systemu ogrzewania.

Aby inwestycja była opłacalna i przyniosła oczekiwane efekty, ważne jest, aby skorzystać z fachowego doradztwa na każdym etapie jej realizacji.

Stiebel Eltron, producent rozwiązań grzewczych i wentylacyjnych, uruchomił we Wrocławiu centrum szkoleniowe. To miejsce zarówno dla specjalistów, jak i osób prywatnych, które mogą zapoznać się z technologiami i produktami firmy. Oferowane wsparcie obejmuje projektowanie instalacji, doradztwo techniczne i instalacyjne, a także aspekty związane z prawidłowym serwisem.

Centrum szkoleniowe Stiebel Eltron oferuje następujące możliwości:

  • Dobrze wyposażoną i komfortową przestrzeń szkoleniową, w której można przeprowadzić szkolenia w tradycyjny sposób, przy użyciu systemu audiowizualnego, lub z wykorzystaniem prezentacji konkretnych urządzeń.
  • Ekspozycję powietrznych i gruntowych pomp ciepła, przepływowych ogrzewaczy wody, pojemnościowych ogrzewaczy wody, wentylacji z odzyskiem ciepła i ogrzewaczy pomieszczeń.

Centrum szkoleniowe to nowoczesna przestrzeń z ekspozycją urządzeń i technologii, która zapewnia możliwość, aby „na żywo” zobaczyć pracujące pompy ciepła i ocenić na przykład ich poziom głośności.

Fachowość instalatorów przekłada się na satysfakcję klientów

Stiebel Eltron przywiązuje szczególną wagę do wspierania swoich partnerów w rozwoju wiedzy o produktach. Dobór rozwiązania, instalacja i serwis, wszystkie te elementy składają się na całkowity koszt inwestycji. Ich jakość zależy od wiedzy doradców.

Uruchomienie centrum szkoleniowego we Wrocławiu to jeden z celów zapewnienia jak najwyższego poziomu wiedzy i kompetencji instalatorów współpracujących ze Stiebel Eltron.

Źródło: Materiał prasowy

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!