23 C
Wrocław
sobota, 20 lipca, 2024
Strona głównaNewsy regionalne#CharytatywnaChoinka od Karmimy Psiaki. Pomóż bezdomniakom z całej Polski!

#CharytatywnaChoinka od Karmimy Psiaki. Pomóż bezdomniakom z całej Polski!

-

Zbliżają się święta, a wraz z nimi czas obdarowywania bliskich. Jednak co zrobić, gdy nie mamy nikogo bliskiego?

Dla bezdomnych zwierząt z przytulisk w całej Polsce święta to czas, który spędzają samotnie w boksach. Karmimy Psiaki, projekt Fundacji Sarigato, chce choć trochę umilić im ten czas i zorganizowało akcję #CharytatywnaChoinka.

W tym roku w akcji bierze udział ponad 1000 zwierzaków z 74 placówek. Internauci mogą wysyłać gwiazdkowe prezenty wybranym przez siebie psiakom i kociakom.

Prezenty można wysyłać od 6 listopada do 27 grudnia 2023 roku za pośrednictwem strony internetowej www.karmimypsiaki.pl/charytatywnachoinka.

Jak to działa?

Karmimy Psiaki stawia na pomoc celowaną, tak by odpowiedzieć na indywidualne potrzeby psiaków i kociaków. Każdy zwierzak ma przypisany koszyk produktów wskazanych przez organizację sprawującą nad nim bezpośrednią opiekę. Wśród prezentów znajdują się artykuły takie jak specjalistyczna karma, suplementy diety, nowe legowisko lub ubranko na zimę. Każda paczka dostosowana jest do indywidualnych potrzeb zwierzaka.

Wyniki akcji można monitorować na bieżąco za pośrednictwem licznika na stronie www.karmimypsiaki.pl/charytatywnachoinka.

W tym roku organizatorzy akcji zachęcają do udziału w #CharytatywnaChoinka Challenge. Zadanie polega na nagraniu historii wybranego bezdomniaka i udostępnieniu go wraz z poniższym tekstem na Facebooku, Instagramie, TikToku lub LinkedInie:

Biorę udział w #CharytatywnaChoinka Challenge!

  1. Wspieram i opowiadam historię bezdomniaka z www.karmimypsiaki.pl/charytatywnachoinka.
  2. Do nagrania swojego video nominuję @osoba/marka1, @osoba/marka2, @osoba/marka3
  3. Na wykonanie zadania macie 48 godzin.

Do akcji #CharytatywnaChoinka dołączyli już znani ambasadorzy, m.in. Red Lipstick Monster, Maxineczka, Martyna Wojciechowska, Joanna Jabłczyńska, Ewa Gawryluk oraz marki Vet Expert, Raw Paleo, Herbapol, Fitmin, Brit oraz Biowet Drwalew.

Źródło: Materiał prasowy

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!