12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaSportNowe rozdanie we wrocławskiej drużynie futbolowej

Nowe rozdanie we wrocławskiej drużynie futbolowej

-

W najnowszym rozdziale historii Panthers Wrocław, do zespołu dołącza szkoleniowy geniusz z amerykańskich aren futbolowych – Craig Kuligowski.

W sezonie 2024, doświadczony szkoleniowiec o polskich korzeniach będzie pełnił kluczową rolę w obronie drużyny, kierowanej przez Dave’a Christensena.

Craig Kuligowski przejmuje obowiązki po Dave’u Likinsie. Nowy lider wrocławskiej obrony to doświadczony trener z ponad 30-letnim stażem. W trakcie 32-letniej kariery, Kuligowski zdobył aż 13 pierścieni mistrzowskich w konferencjach SEC, ACC, Big 12 oraz MAC. Jego wyjątkowe umiejętności zaowocowały uznaniem jako najlepszego trenera linii defensywnej w NCAA. Szkolił graczy, którzy zdobyli tytuły All-American, a jego wkład w rozwój obrony zespołów jest niepodważalny.

Czwórka mistrzowskiego sztabu

Craig Kuligowski staje się czwartym elementem sztabu szkoleniowego Panthers Wrocław na sezon 2024. Razem z trenerem Christensenem dołączają do niego Gabe Landa, koordynator ofensywy, oraz Sam Gooding, który objął rolę trenera linii ofensywnej. Nowy sezon zapowiada się obiecująco dla Panthers, a doświadczenie Kuligowskiego może okazać się kluczowe w dążeniu do sukcesu.

Źródło: Panthers Wrocław

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...