29 C
Wrocław
piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaZdrowieCredit Agricole i Vastint - ratujemy życie

Credit Agricole i Vastint – ratujemy życie

-

Bank Credit Agricole i firma Vastint zorganizowały w sierpniu dwie akcje krwiodawstwa w Business Garden w Warszawie i Wrocławiu. W sumie krew oddało 97 osób, co pozwoliło zebrać ponad 26 litrów krwi.

Akcje odbyły się 8 sierpnia w Warszawie i 23 sierpnia we Wrocławiu. Krew mógł oddać każdy, kto pracuje w Business Garden w Warszawie lub Wrocławiu. W sumie zgłosiło się blisko 100 osób.

Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, mimo trwającego sezonu urlopowego. To właśnie w wakacje krwi potrzeba najwięcej. Jestem dumny, że mogę pracować z ludźmi wrażliwymi na potrzeby innych i chcącymi nieść pomoc. To na pewno nie ostatnia taka akcja w naszej firmie – mówi Przemysław Przybylski, dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej.

Krew jest cennym lekiem, który ratuje życie. Codziennie tysiące osób w Polsce potrzebuje transfuzji krwi. Krew wykorzystywana jest m.in. w leczeniu chorób przewlekłych, zabiegach chirurgicznych czy transplantacjach.

Akcja krwiodawstwa w BG Warszawa i Wrocław była kolejnym przykładem zaangażowania Credit Agricole i Vastint w działalność społeczną. Bank i firma regularnie organizują akcje charytatywne i wspierają lokalne inicjatywy.

Źródło: Credit Agricole

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!