25 C
Wrocław
niedziela, 26 maja, 2024
reklama
Strona głównaKulturaCzereśnie | Koncert na Dzień Dziecka we Wrocławiu

Czereśnie | Koncert na Dzień Dziecka we Wrocławiu

-

1 czerwca w Impart Centrum przy ul. Piłsudskiego 19, zespół Czereśnie zagra niezapomniany koncert, który zachwyci zarówno najmłodszych, jak i starszych melomanów.

Czereśnie to niezwykły zespół, który w swojej twórczości porusza sprawy ważne dla każdego dziecka. Ich piosenki zawierają mądre przesłania dotyczące ochrony przyrody, dbania o zdrowie, miłości do najbliższych i szacunku dla różnorodności. Chociaż skierowane są do najmłodszych, unikają infantylizacji, zapewniając niezapomniane chwile pełne żywiołowej muzyki i interakcji z publicznością.

Andrzej Zagajewski, laureat Paszportu Polityki, razem ze zespołem Hańba!, stworzył wyjątkową muzykę. Ich twórczość rozwija wrażliwość, kreatywność i zdolności najmłodszych słuchaczy.

Koncert pełen instrumentów i zabawy

Podczas koncertu Czereśnie zaprezentują różnorodność instrumentów oraz ich brzmień. Od perkusji po bandżo, mandolinę, gitarę basową, a nawet tubę i klarnet. Repertuar obejmuje utwory na różne okazje, w tym dla Mamy, Taty czy Pana Strażaka. Młodzi melomani będą mieli okazję uczestniczyć w prawdziwym koncercie, który zostanie wykonany przez profesjonalnych muzyków. Dzieci będą również zaangażowane w tańce, klaskanie i wspólne granie na małych instrumentach.

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!