12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaBiznesDaniel Trzaskowski Nowym Członkiem Zarządu PZWLP

Daniel Trzaskowski Nowym Członkiem Zarządu PZWLP

-

Daniel Trzaskowski, obecnie pełniący funkcję prezesa zarządu Carefleet, został wybrany na członka zarządu Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP).

Trzaskowski, znany jako jedno z wiodących nazwisk w polskim sektorze motoryzacyjnym, związany jest z branżą od 2001 roku. W latach 2014-2019 pełnił funkcję członka zarządu PZWLP, reprezentując Volkswagen Financial Services. Od blisko roku sprawuje stanowisko prezesa zarządu w Carefleet. Ponadto, Daniel Trzaskowski jest aktywnie zaangażowany w działalność naukową. Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej, a także przygotowuje się do wydania własnej książki na temat zarządzania flotą pojazdów.

Z nadzieją patrzę na dalszy rozwój rynku flotowego w Polsce. Myślę, że spółce Carefleet, jak i wszystkim członkom PZWLP przyświecają podobne cele na przyszłość. Chcemy budować synergię wewnątrz sektora, stanowić mocny głos w debacie dotyczącej rynku CFM i skutecznie odpowiadać na nadchodzące wyzwania. Jestem przekonany, że będziemy zarówno korzystać z doświadczeń europejskiego rynku CFM, ale również tworzyć własne standardy, praktyki i rozwiązania dopasowane do potrzeb lokalnego rynku – komentuje Daniel Trzaskowski.

Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów reprezentuje 20 wiodących firm zajmujących się wynajmem i leasingiem pojazdów na polskim rynku flotowym. Członkowie tej organizacji to kluczowi gracze na rynku, którzy odpowiadają za około 85% pojazdów obsługiwanych w ramach długoterminowych umów wynajmu. Ponadto, w skład PZWLP wchodzą największe polskie i międzynarodowe firmy z branży „Rent a Car”. Organizacja ta jest również członkiem zbiorowym Związku Polskiego Leasingu oraz Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego.

patronat medialny
ŹródłoEFL
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...