29 C
Wrocław
piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaBiznesPraca | HR | Kariera | EBDaniel Trzaskowski nowym prezesem Carefleet

Daniel Trzaskowski nowym prezesem Carefleet

-

Daniel Trzaskowski od 4 maja br. przejmuje stery zarządu Carefleet S.A. Zastąpił na tym stanowisku  Frederica Lustiga, dotychczasowego prezesa zarządu flotowej spółki.

Carefleet należy do Grupy EFL i jest częścią międzynarodowej Grupy Credit Agricole. 

Carefleet jest dziś firmą w doskonałej kondycji, o ugruntowanej pozycji, cieszącą się zaufaniem i lojalnością swoich klientów. Jestem przekonany, że w przyszłości może stać się także ambasadorem nowych trendów w zakresie mobilności – polscy właściciele flot samochodowych na takie rozwiązania czekają i na nie zasługują. Liczę, że będę mieć w tym swój udział i wspólnie z zespołem Carefleet i Grupy  EFL jeszcze mocniej zaznaczymy naszą pozycję na rynku. W szczególności będę dążyć do tego, aby nasze usługi flotowe były jeszcze bardziej elastyczne i dopasowane do dynamicznie zmieniających się potrzeb przedsiębiorców – powiedział Daniel Trzaskowski, nowy prezes Carefleet.

Ponad 20-letnie doświadczenie w branży CFM

Daniel Trzaskowski karierę w branży motoryzacyjnej rozpoczął w 2001 roku. Początkowo na stanowisku doradcy serwisowego w Opel Nivette. Tam odpowiadał za obsługę klientów indywidualnych, a z czasem przeszedł do Centrum Obsługi Firm. 

W latach 2003-2008 rozwijał Dział Techniczny w Nivette Fleet Management. Kierował jego pracami i zarządzał flotą 1500 pojazdów. W latach 2008 – 2010 stworzył od podstaw Centrum Techniczne i prowadził Departament Car Fleet Management. 

Od 2010 roku był zawodowo związany z Volkswagen Financial Services. Jako Dyrektor Biznesu Flotowego odpowiadał za sprzedaż flotową, Centrum Techniczne oraz remarketing. W latach 2021 – 2022 pełnił również funkcję Chief Digital Officera. Tu odpowiadał między innymi za otwarcie oraz rozwój Volkswagen Financial Services STORE.

Dotychczasowe doświadczenie zaowocowało w latach 2014-2019 powołaniem Trzaskowskiego do Zarządu Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów. W 2019 roku zdobył tytuł „Osobowości Flotowej” w ogólnopolskim plebiscycie organizowanym przez magazyn Fleet.

Daniel Trzaskowski jest również wykładowcą i członkiem rady programowej Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej. Prowadzi szkolenia i prelekcje na temat zmieniającej się mobilności i trendów związanych m.in. z rynkiem flotowym, polityką flotową oraz kalkulacją kosztów TCO (total cost of ownership).

W 2019 zdobył tytuł doktora nauk inżynieryjno-technicznych na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej.

Źródło: EFL

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!