18.2 C
Wrocław
poniedziałek, 17 czerwca, 2024
Strona głównaSportDarmowe treningi dla seniorów | Projekt Senior 2024

Darmowe treningi dla seniorów | Projekt Senior 2024

-

Od stycznia w sieci klubów fitness CityFit trwa Projekt Senior. Osoby starsze, w wieku 70+ z usług sieci korzystają za darmo.

Akcja ma na celu nie tylko poprawę zdrowia fizycznego. To również przeciwdziałanie samotności seniorów i chęć ich aktywizacji w społeczeństwie. To pierwsza taka akcja w branży fitness w Polsce.

Idea projektu

Chcemy, by seniorzy dalej cieszyli się każdym dniem, codziennymi przyjemnościami i wiedzieli, że są ważni. Dla swoich dzieci, wnuków, a przede wszystkim dla siebie samych.

Chcemy zachęcić osoby starsze do aktywności, nie tylko fizycznej, ale po prostu do aktywnego spędzania czasu.” – mówi członek zarządu CityFit, Łukasz Gądek – „Chcemy zadbać o ich zdrowie, a także samopoczucie i kondycję psychiczną. Seniorzy powinni uczestniczyć w życiu społecznym jak najdłużej! To przecież nasi rodzice, dziadkowie i bliscy, na których nam zależy. Oby jak najdłużej cieszyli się dobrym zdrowie, czuli się potrzebni i szczęśliwi!

Zasady projektu

Seniorzy w wieku 70+ korzystają z usług CityFit zupełnie za darmo. Do dyspozycji mają dwa kluby we Wrocławiu i jeden w Wałbrzychu.

Zakres bezpłatnych usług obejmuje:

  • zajęcia grupowe,
  • strefy relaksu,
  • nielimitowany dostęp do filtrowanej wody,
  • dedykowane plany ćwiczeń,
  • profesjonalny i bezpieczny sprzęt,
  • pełne wsparcie managerów klubów i gym asystentów.

W 2024 roku akcja obejmuje wszystkie osoby urodzone w roku 1954 i starsze.

Podczas pierwszej wizyty w klubie gym asystent pomaga w założeniu konta w aplikacji CitFit. Następnie generuje specjalny kod rabatowy 100% na karnet elastyczny. Do przejścia procedury konieczne jest posiadanie adresu e-mail, na który zostanie założone konto.

Wiemy, że telefon seniora to niekoniecznie smartfon. Jeśli senior nie posiada smartfona przystosowanego do posiadania aplikacji CityFit, będzie wpuszczany do klubu bez konieczności skanowania kodu QR. Wówczas odwiedziny będą możliwe wyłącznie w godzinach pracy obsługi.

Godziny dla seniorów

Na bazie swoich karnetów osoby starsze mogą korzystać z klubów CityFit 24/h. W ramach projektu zostały wyodrębnione dla Seniorów specjalne godziny 10:00 – 14:00, w których zapewniane jest dodatkowe wsparcie.

ŹródłoCityFit

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!