10.4 C
Wrocław
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaBiznesNowe technologieRanking Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2024

Ranking Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2024

-

Prestiżowy ranking Deloitte Technology Fast 50 Central Europe jest szansą dla innowacyjnych firm z Europy Środkowej na zaprezentowanie swojego potencjału i zdobycie uznania w branży.

Już po raz 25. Deloitte zaprasza do udziału w programie, który klasyfikuje 50 najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw technologicznych w regionie. Tegoroczna edycja obejmuje 19 państw, w tym po raz pierwszy Ukrainę.

Zwycięzcy rankingu wyłaniani są na podstawie procentowego wzrostu przychodów z ostatnich czterech lat (2020-2023). Do udziału w głównej kategorii mogą zgłaszać się firmy, które:

  • istnieją od co najmniej 4 lat,
  • posiadają własność intelektualną lub technologię wykorzystywaną w produktach generujących większość przychodów,
  • osiągają minimalne progi przychodów (50 tys. euro w latach 2020-2022 i 100 tys. euro w 2023)
  • mają siedzibę w jednym z objętych programem krajów.

Dla młodszych firm (istniejących od co najmniej 3 lat) przewidziano kategorię „Companies to Watch”. Istnieje również specjalna kategoria „Impact Stars”, która wyróżnia firmy działające w sposób zrównoważony i promujące różnorodność.

Dodatkowo, firmy mogą ubiegać się o wyróżnienie CE Tech Rocketship! przyznawane przez Deloitte we współpracy z Google Cloud. Nagroda trafi do firmy z Europy Środkowo-Wschodniej, która opracowuje skalowalne rozwiązania technologiczne o wysokim potencjale.

Zgłoszenia do rankingu można składać do 31 sierpnia 2024 r., a uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi 14 listopada 2024 r.

ŹródłoDeloitte

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!