12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaBiznesDESEO Patisserie & Chocolaterie otwiera swój 10. lokal

DESEO Patisserie & Chocolaterie otwiera swój 10. lokal

-

Już w kwietniu na Bulwarach Książęcych zadebiutuje DESEO Patisserie & Chocolaterie – 10. lokal tej uwielbianej przez smakoszy marki!

Założycielami DESEO są Natalia Sitarska i Łukasz Smoliński, znani podróżnicy i blogerzy kulinarni, którzy swoją pasję do słodkości przekuli w prawdziwe imperium. Właśnie dlatego desery DESEO zachwycają nie tylko smakiem, ale i wyjątkowym designem, inspirowanym podróżami pary po całym świecie.

DESEO Patisserie & Chocolaterie otwiera swój 10. lokal
Źródło: Grupa RB – DESEO

Nowe oblicze DESEO we Wrocławiu

Wnętrze wrocławskiego lokalu to owoc współpracy DESEO z biurem projektowym Grupa RB. Jak możemy wyczytać z wpisów firmy w social mediach, już teraz wiadomo, że będzie to coś wyjątkowego. Będzie to świeże spojrzenie na markę, łączące elegancję z nowoczesnym designem.

Każdy lokal DESEO to inna, indywidualna i niepowtarzalna historia. Ze względu na zamiłowanie właścicieli do kulinarnych podróży, wnętrza powinny zawierać elementy przywołujące pochodzenie surowców, z których korzysta marka Deseo przy wyrobie swoich autorskich deserów i słodyczy, a jednocześnie pasować do otoczenia i charakteru miasta, w którym znajduje się dany lokal. Wyzwaniem było stworzenie wyjątkowego miejsca, w którym różnorodność smaków, przekłada się na różnorodność zastosowanych materiałów i form. Wnętrza, tak jak produkty DESEO muszą być wyjątkowe i niepowtarzalne, a jednocześnie w zasięgu każdego. Nasz projekt wrocławskiego lokalu DESEO cechuje się klasyczną, niewymuszona elegancją, z elementami przenikającej natury w formie graficznej i przestrzennej – komentuje Ewa Szpotowicz, Project Manager | Architekt w Grupa RB.

Słodkości na miarę XXI wieku

W DESEO znajdziecie nie tylko klasyczne desery w nowej odsłonie, ale także autorskie propozycje cukierników, zaskakujące smakiem i formą. Wszystkie słodkości przygotowywane są z najwyższej jakości naturalnych składników, a menu zmienia się sezonowo, by móc wykorzystać najlepsze owoce i warzywa.

Otwarcie już w kwietniu!
Gdzie? Bulwary Książęce, ul. Księcia Witolda 11

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...