niedziela, 14 kwietnia, 2024
patronat medialny
Strona głównaEdukacjaDni Narodowego Centrum Nauki 2023

Dni Narodowego Centrum Nauki 2023

-

reklama

W dniach 10-11 maja we Wrocławiu odbędzie się dziewiąta edycja Dni Narodowego Centrum Nauki. Gospodarzem tego wydarzenia będzie Politechnika Wrocławska. 

W gronie współorganizatorów znalazły się również inne jednostki naukowe z terenu południowo-zachodniej Polski reprezentowane przez Kolegium Prorektorów ds. Nauki Uczelni Wrocławia i Opola.

Pierwszego dnia odbędzie się spotkanie otwierające z udziałem przedstawicieli środowiska naukowego regionu oraz dyrekcji i Rady NCN. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wystąpień laureatów konkursów NCN dotyczących badań prowadzonych przez nich dzięki uzyskanym grantom.

Drugiego dnia odbędą się warsztaty dotyczące procesu oceny wniosków w Narodowym Centrum Nauki. Ich uczestnicy wcielą się w rolę ekspertów oceniających wnioski o finansowanie projektów badawczych.

Spotkania zaplanowane w ramach Dni Narodowego Centrum Nauki 2023 odbędą się w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej przy Placu Grunwaldzkim 11 (warsztaty dla pracowników administracyjnych) oraz przy ul. Janiszewskiego 8 (pozostałe spotkania).

Źródło:Narodowe Centrum Nauki

patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Panthers Wrocław zyskują nowego partnera

Panthers Wrocław zyskują nowego partnera

Miłośnicy futbolu amerykańskiego we Wrocławiu z pewnością ucieszą się z tej wiadomości! Pasaż Grunwaldzki staje się oficjalnym partnerem Panthers Wrocław. Współpraca zapowiada się owocnie...