14 C
Wrocław
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaNieruchomościDni Otwarte Resi Capital | Wrocław, Kraków, Łódź i Katowice

Dni Otwarte Resi Capital | Wrocław, Kraków, Łódź i Katowice

-

Resi Capital zaprasza na Dzień Otwarty swoich flagowych inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu, Krakowie, Łodzi i Katowicach.

To  okazja, aby bliżej poznać zrealizowane i budowane apartamenty, porozmawiać z doradcami i skorzystać z wyjątkowych ofert.

Gdzie i kiedy?

Dzień otwarty odbędzie się 25 maja w godzinach 10:00-17:00. Doradcy Resi Capital będą dostępni w biurach sprzedaży zlokalizowanych na terenie inwestycji. Dla osób, które zdecydują się na podpisanie umowy rezerwacyjnej podczas Dnia Otwartego, Resi Capital przygotował specjalne oferty:

  • Wrocław: Quorum Apartments (ul. Sikorskiego 13, Lobby Quorum Apartments) – gotowe i w pełni wyposażone mieszkania! Możliwość zakupu garażu z rabatem 50%!
  • Kraków:Ocean Apartments (Ocean Office Park, ul. Pana Tadeusza 2, Budynek B). Przy zakupie mieszkania – drugi garaż gratis!
  • Łódź:WIMA Widzewska Manufaktura (al. Piłsudskiego 133). Komórka lokatorska z rabatem 50% (WIMA Widzewska Manufaktura B i C)!
  • Łódź: Tuwima Apartments (ul. Tuwima 88/90, wjazd od Tramwajowej). Wygodny harmonogram wpłat 20/80!
  • Katowice:Global Apartments (ul. Zabrska 19, 14. piętro). Mieszkania z rabatem do 1500 zł/mkw.!
  • BELG Apartamenty – przy zakupie mieszkania komórka lokatorska gratis!

Quorum Apartments

Quorum Apartments to unikatowy projekt mieszkaniowy w ścisłym centrum Wrocławia. W 23-piętrowym budynku powstanie 341 słonecznych mieszkań o wysokim standardzie i metrażach od 28 do 78 mkw. Do największych atutów inwestycji należą funkcjonalne części wspólne, w tym recepcja niczym z 5-gwiazdkowych hoteli, a także tworzone w bezpośrednim sąsiedztwie bulwary nad rzeką.

Ocean na Zabłociu

Ocean Apartments to 120 mieszkań o wysokim standardzie w Krakowie, zlokalizowanych w dzielnicy Zabłocie. Inwestycja stanowi część kompleksu mixed-use Ocean Office Park i oferuje apartamenty o metrażach od 25 do 64 mkw. Wyróżniają ją m.in. wysokie, dobrze doświetlone wnętrza, funkcjonalne części wspólne oraz tereny zieleni.

Global i Belg Apartamenty

Global Apartments to 663 apartamenty w spektakularnej, 26-piętrowej wieży w Katowicach. Przeszklona elewacja zapewnia dostęp naturalnego światła do wnętrz i pozwala na podziwianie panoramy miasta. W Global Office Parku, którego częścią jest budynek Global Apartments, będzie można się dowiedzieć o pozostałych katowickich inwestycjach Cavatina Group – BELG Apartamenty i Katowicka Residence.

Tuwima Apartments

Tuwima Apartments to ponad 600 lokali o najwyższym standardzie, powstających na terenie Nowego Centrum Łodzi. Inwestycja oferuje apartamenty o metrażach od 25 do 80 mkw., a także punkty usługowo-handlowe i otwarte tereny zieleni.

Łódź:WIMA Widzewska Manufaktura

WIMA Widzewska Manufaktura to 750 wyjątkowych apartamentów o loftowym, industrialnym charakterze, zlokalizowanych w rewitalizowanym obiekcie pofabrycznym. Inwestycja wpisuje się w ideę miasta 15-minutowego.

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!