29 C
Wrocław
piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaEdukacjaDruga rekrutacja na studia na PWr - ostatnia szansa na rozpoczęcie nauki...

Druga rekrutacja na studia na PWr – ostatnia szansa na rozpoczęcie nauki w październiku

-

Politechnika Wrocławska (PWr) ogłosiła drugą rekrutację na dostępne jeszcze miejsca na wybranych kierunkach studiów. Nabór rozpocznie się we czwartek, 20 lipca, o godz. 10 i potrwa do poniedziałku.

Wolne miejsca są dostępne na 44 kierunkach studiów, takich jak budownictwo, inżynieria materiałowa, elektrotechnika, mechanika i budowa maszyn. Po raz pierwszy PWr oferuje także kierunek lekarski, na którym jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Studenci zainteresowani studiami stacjonarnymi I stopnia mają także możliwość aplikowania na kierunki w filiach PWr w Legnicy, Wałbrzychu i Jeleniej Górze.

Pełną listę dostępnych kierunków i liczbę wolnych miejsc można znaleźć na stronie: www.rekrutacja.pwr.edu.pl/rekrutacja/liczba-miejsc/liczba-miejsc-studia-i-stopnia-stacjonarne.

Rejestracja zgłoszeń w ramach drugiej rekrutacji potrwa od czwartku, 20 lipca, do poniedziałku, 24 lipca. Wyniki zostaną ogłoszone następnego dnia, a zakwalifikowani kandydaci będą mieli czas do 28 lipca na dostarczenie niezbędnych dokumentów. Dokumenty należy złożyć w budynku C-13 (pok. 0.12) do godziny 15:00.

W pierwszej rekrutacji na studia I stopnia na PWr zarejestrowało się 10 922 osób, a łączna liczba zgłoszeń wyniosła 20 766. Na kandydatów czekało ponad 6,7 tys. miejsc na 59 kierunkach. Największym zainteresowaniem cieszyły się kierunek lekarski, matematyka i analiza danych, informatyka stosowana oraz automatyka i robotyka.

Źródło: PWr

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!