12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaTurystykaDubaj ponownie najlepszym kierunkiem turystycznym na świecie

Dubaj ponownie najlepszym kierunkiem turystycznym na świecie

-

Dubaj po raz trzeci z rzędu zdobył tytuł „Destynacji nr 1 na świecie” w konkursie Tripadvisor Travellers’ Choice Awards.

Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie opinii i ocen zamieszczanych przez miliony podróżnych na stronie Tripadvisor.

Dubaj to tętniące życiem i różnorodne miasto, które oferuje coś dla każdego. W mieście znajdują się luksusowe hotele i restauracje, a także atrakcje kulturalne i rozrywkowe dla całej rodziny. Dubaj jest również bezpiecznym i łatwo dostępnym kierunkiem podróży.

Wyróżnienie jest kolejnym potwierdzeniem popularności Dubaju jako kierunku turystycznego. W okresie od stycznia do listopada 2023 r. miasto odwiedziło 15,37 mln międzynarodowych gości, co stanowi wzrost o 20% w porównaniu z tym samym okresem w 2022 r.

Dubaj konsekwentnie inwestuje w rozwój turystyki. Miasto oferuje atrakcyjne pakiety turystyczne, ułatwia wjazd i wyjazd, a także promuje się na całym świecie. Dzięki tym działaniom Dubaj jest w stanie utrzymać swoją pozycję jako jednego z najpopularniejszych kierunków turystycznych na świecie.

Źródło: Materiał prasowy

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...