12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaNewsy regionalneWrocławNowa Dyrektor Wód Polskich we Wrocławiu

Nowa Dyrektor Wód Polskich we Wrocławiu

-

W dniu 18 stycznia 2024 roku, Beata Głuchowska oficjalnie objęła stanowisko Dyrektora Wód Polskich Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Decyzję podjął Prezes Wód Polskich, nadając nowy kierunek zarządzania wodnymi zasobami regionu.

Beata Głuchowska, dotychczasowy Kierownik Wydziału Energetyki RZGW we Wrocławiu, to doświadczony specjalista z wieloletnim doświadczeniem w obszarze gospodarki wodnej. Zanim objęła nowe stanowisko, ukończyła Wydział Melioracji Wodnych oraz Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne na Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Dodatkowo zdobyła tytuł doktora w dziedzinie Kształtowania środowiska na Wydziale Melioracji i Inżynierii Środowiska. Ukończyła również studia podyplomowe na Politechnice Wrocławskiej w obszarze Systemów Informacji Geograficznej. Jej międzynarodowy dyplom – Trans-European Mobility Scheme for University Studies, obejmuje specjalizację w ekologii cieków, ochronie gleb i wód podziemnych, gospodarce opadami i ochronie cieków przed zanieczyszczeniem.

Nowa Dyrektor wyróżnia się nie tylko bogatą ścieżką edukacyjną, lecz także aktywnym zaangażowaniem w projekty badawcze i konferencje naukowe. Beata Głuchowska jest autorką wielu publikacji naukowych, skupiających się na zagadnieniach gospodarki wodnej, modelowaniu procesów hydrogeologicznych oraz ekologicznych aspektach budownictwa hydrotechnicznego. Beata Głuchowska zastąpi dotychczasowego dyrektora Dariusza Karkosa. 

Źródło: Materiał prasowy

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...