29 C
Wrocław
wtorek, 18 czerwca, 2024
Strona głównaNewsy regionalneWrocławDzielnicowy z Krzyków zaprasza na specjalne dyżury

Dzielnicowy z Krzyków zaprasza na specjalne dyżury

-

Policjant z Komisariatu Policji Wrocław-Krzyki zainicjował akcję wspierającą ofiary przemocy domowej. W ramach akcji odbywają się specjalne dyżury, podczas których mieszkańcy mogą uzyskać pomoc i wsparcie.

Przemoc domowa to zachowania o charakterze fizycznym, psychicznym, seksualnym lub ekonomicznym, których sprawcą jest osoba zamieszkująca wspólnie z ofiarą. Jest to poważny problem społeczny, który może mieć negatywne konsekwencje dla zdrowia i życia osób dotkniętych.

Akcja dzielnicowego z Krzyków ma na celu zwiększenie świadomości mieszkańców na temat przemocy domowej. Policjanci przeprowadzają spotkania z przedstawicielami społeczności lokalnej, rozpowszechniają plakaty informacyjne i organizują specjalne dyżury.

Specjalne dyżury odbywają się w Komisariacie Policji Wrocław-Krzyki, co wtorek w godzinach od 15:00 do 19:00. Podczas dyżurów policjanci udzielają pomocy i wsparcia osobom dotkniętym przemocą domową oraz świadkom przemocy.

Wszystkich zainteresowanych tematem zachęcamy do odwiedzenia policjantów we wtorki w KP Wrocław-Krzyki.

Policjanci podkreślają, że przemoc domowa to problem, który można rozwiązać tylko poprzez zaangażowanie całego społeczeństwa. Ważne jest, aby wszyscy byli świadomi problemu i wiedzieli, jak udzielić pomocy osobom dotkniętym przemocą.

Źródło: Materiał prasowy

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!