niedziela, 14 kwietnia, 2024
patronat medialny
Strona głównaNewsy regionalneE-wizyty ZUS - jak załatwić sprawę bez wychodzenia z domu?

E-wizyty ZUS – jak załatwić sprawę bez wychodzenia z domu?

-

reklama

ZUS oferuje swoim klientom możliwość załatwienia spraw online, bez konieczności osobistego odwiedzania placówki. E-wizyta umożliwia rozmowę z pracownikiem ZUS przez internet.

Aby umówić się na e-wizytę, należy wejść na stronę internetową ZUS i wybrać zakładkę „e-wizyta”. Następnie należy podać swoje dane, wybrać temat rozmowy i dogodny dla siebie termin.

Podczas e-wizyty można załatwić większość spraw związanych z emeryturami i rentami, prowadzeniem firmy, wypłatą zasiłków czy potwierdzeniem profilu PUE. Z r-wizyty mogą skorzystać wszyscy klienci ZUS, niezależnie od tego, czy posiadają konto na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS.

Jak przebiega e-wizyta?

W dniu i godzinie e-wizyty należy otworzyć link otrzymany w wiadomości e-mail, aby połączyć się z pracownikiem ZUS. Podczas rozmowy można zadawać pytania i otrzymywać odpowiedzi na bieżąco. E-wizytę można odwołać w każdym momencie. Aby to zrobić, należy kliknąć link „Zrezygnuj z e-wizyty” w wiadomości potwierdzającej rejestrację.

Źródło: ZUS

patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

[WYWIAD] Jak zbudować biznes na turystyce w Azji Południowo-Wschodniej?

[WYWIAD] Jak zbudować biznes na turystyce w Azji Południowo-Wschodniej?

Azja Południowo-Wschodnia to region pełen tajemnic, kontrastów i zapierających dech w piersiach widoków. Od tętniących życiem metropolii po idylliczne plaże i egzotyczne dżungle, każdy...