25 C
Wrocław
niedziela, 26 maja, 2024
reklama
Strona głównaZdrowieEdukacyjne Centrum Szkoleniowe dla lekarzy Invisalign we Wrocławiu

Edukacyjne Centrum Szkoleniowe dla lekarzy Invisalign we Wrocławiu

-

Firma Align Technology, Inc. ogłosiła otwarcie nowego Edukacyjnego Centrum Szkoleniowego dla certyfikowanych lekarzy Invisalign we Wrocławiu. Jest to kolejna inwestycja firmy w Polsce, która ma na celu wspieranie lekarzy i cyfryzację branży stomatologicznej.

Nowe Edukacyjne Centrum Szkoleniowe będzie oferować stomatologom z Polski i Europy całoroczny dostęp do szkoleń i programów edukacji klinicznej. Głównym celem jest zapoznanie lekarzy z korzyściami płynącymi z zastosowania i integracji rozwiązań cyfrowych Align w ich gabinetach.

Centrum zapewni stomatologom możliwość nawiązania kontaktu ze swoimi kolegami, a także wymiany doświadczeń nabytych podczas leczenia systemem Invisalign i cyfryzacji swoich praktyk. W oficjalnej ceremonii otwarcia wzięło udział ponad 50 gości, w tym lekarze Invisalign® i członkowie naukowych towarzystw stomatologicznych.

Jesteśmy dumni z rozwoju i ekspansji Align Technology i osiągnięcia kolejnego kamienia milowego właśnie na polskim rynku. Wrocławska placówka jest wyjątkowa pod względem konfiguracji, łącząc planowanie leczenia, całkowicie polskojęzyczne wsparcie lekarzy na każdym etapie współpracy i zakład produkcyjny – wszystko w jednym miejscu, a teraz również Edukacyjne Centrum Szkoleniowe – powiedział Jakub Wróbel, dyrektor generalny Align Technology w Polsce.

Align Technology jest wiodącym producentem urządzeń medycznych. Firma specjalizuje się w systemie przezroczystych nakładek Invisalign®, skanerach wewnątrzustnych iTero™ oraz oprogramowaniu exocad CAD/CAM™. Firma od wielu lat wspiera certyfikowanych lekarzy Invisalign w Polsce i całej Europie.

Nowe Edukacyjne Centrum Szkoleniowe jest kolejną inwestycją Align Technology we Wrocławiu. Wcześniej powstało Centrum Planowania Leczenia Invisalign i zakład produkcyjny. 

Źródło: Materiał prasowy

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!