20 C
Wrocław
poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaZdrowieeGabinet pozyskał 2,4 mln zł na rozwój i ekspansję

eGabinet pozyskał 2,4 mln zł na rozwój i ekspansję

-

W dzisiejszym świecie technologia coraz bardziej przenika nasze życie, również to zawodowe. W odpowiedzi na potrzeby usprawnienia pracy placówek medycznych powstał polski startup eGabinet.

Spółka pozyskała 2,4 mln zł od aniołów biznesu, które przeznaczy na rozwój platformy i ekspansję.

eGabinet to system informatyczny, który ułatwia zarządzanie procesami wizyt pacjentów oraz codziennym funkcjonowaniem placówek medycznych. Dzięki niemu możliwe jest m.in.:

  • szybka i prosta rejestracja pacjentów,
  • dopasowanie terminów wizyt do harmonogramów lekarzy,
  • automatyczne powiadamianie pacjentów o wizytach,
  • dostęp do dokumentacji medycznej pacjentów z dowolnego urządzenia,
  • automatyczne generowanie e-skierowań, e-zwolnień i e-recept.

System jest prosty w obsłudze i bezpieczny natomiast dane pacjentów są chronione za pomocą najwyższych standardów szyfrowania.

Obserwując codzienne realia środowiska medycznego, często dostrzegaliśmy wyzwania, przed którymi stają lekarze i właściciele placówek, szczególnie te związane z oprogramowaniem do zarządzania ich działalnością. Właśnie dlatego, tworząc eGabinet, skupiliśmy się na stworzeniu systemu prostego i intuicyjnego w obsłudze. Naszym głównym celem było stworzenie narzędzia, które nie tylko ułatwi zarządzanie kliniką, ale również zoptymalizuje i uprości codzienne zadania pracowników – wyjaśnia Piotr Strychalski, CEO eGabinet.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy liczba lekarzy korzystających z eGabinet podwoiła się. Spółka planuje wykorzystać pozyskane środki na rozszerzenie funkcjonalności platformy o nowe usługi, takie jak moduł finansowo-księgowy. Ponadto, eGabinet chce wzmocnić swoją obecność na polskim rynku i rozpocząć ekspansję na rynki zagraniczne.

Źródło: Materiał prasowy

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!