12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaZdrowieeGabinet z Karolem Sadajem na pokładzie wyrusza na podbój Europy!

eGabinet z Karolem Sadajem na pokładzie wyrusza na podbój Europy!

-

Polski startup eGabinet pozyskał do swojej rady nadzorczej Karola Sadaja, doświadczonego managera.

Wspólnie z CEO eGabinet Piotrem Strychalskim, Sadaj ma ambitny plan – uczynić eGabinet liderem rynku oprogramowania dla placówek medycznych w Europie.

eGabinet to alternatywa dla tradycyjnej rejestracji telefonicznej. Platforma oferuje kompleksowe rozwiązania do zarządzania placówkami medycznymi i dokumentacją pacjentów. Oprogramowanie wykorzystuje technologię chmurową. Zapewnia natychmiastowy dostęp do danych z dowolnego urządzenia, przy zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa. 

Od dłuższego czasu mocno przyglądam się branży Medtech, dostrzegając w niej ogromny potencjał, a eGabinet jest jednym z mocniej wyróżniających się graczy na tym rynku. Piotr i jego zespół mają świetny model biznesowy, przynoszący obecnie już regularne przychody oraz są w momencie przed logarytmicznym wzrostem, czyli w chwili gdzie moje doświadczenie i wiedza mogą być realną wartością i pomóc spółce osiągać ambitne cele. – komentuje Karol Sadaj.

Spółka, która niedawno zakończyła drugą rundę finansowania, skupia się na rozszerzeniu funkcjonalności oprogramowania. Firma chce wzmocnić pozycję na polskim rynku i przygotować się do ekspansji zagranicznej. W tym ostatnim aspekcie kluczową rolę ma odegrać Karol Sadaj.

Sadaj posiada bogate doświadczenie zdobyte w takich firmach jak Uber, Revolut i Aion Bank. W latach 2016-2018 kierował marketingiem Ubera w Polsce, a następnie wprowadził na polski rynek Revolut, osiągając imponujący wzrost liczby użytkowników z 40 tys. do ponad miliona w ciągu roku. Ostatnio odpowiadał za strategię rozwoju Aion Banku w Polsce. Angażuje się również w ekosystem startupowy, wspierając wiedzą i doświadczeniem najbardziej obiecujące projekty.

Źródło: Materiał prasowy

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...