sobota, 2 marca, 2024

Trend na elastyczne opcje najmu biur

Data:

Udostępnij przez:

patronat medialny

Vastint Poland odnotował znaczący wzrost zainteresowania elastycznymi opcjami najmu biur w ostatnich sześciu miesiącach.

Ponad 2 600 m2 powierzchni ReadyFlex w Business Garden Wrocław znalazło swoich najemców, w tym takie firmy jak Kostal Automotive Research & Development Center Poland, Eclipse Poland Limited, Aryzta Polska, Brightech, Evoke Technologies i Primetric. To przedsiębiorstwa z sektorów IT, R&D, doradztwa biznesowego i usług wspólnych, które zdecydowały się na krótkoterminowy wynajem. Dodatkowo, Northpass Poland zdecydowała się na przedłużenie obecnego najmu w tej przestrzeni.

ReadyFlex to elastyczna opcja umów najmu biur, pozwalająca na wynajem w pełni umeblowanych biur na krótki okres, zazwyczaj od 6 do 24 miesięcy. Moduły o powierzchni od 300 do 400 m2 obejmują strefę recepcyjną, zabudowę gabinetową, powierzchnie otwarte, sale konferencyjne, cross-room’y, a także zaplecze socjalne i toalety. Umowa najmu nie tylko zapewnia dostęp do biurowej przestrzeni, ale także do różnorodnych udogodnień oferowanych przez nieruchomość, które wcześniej były dostępne jedynie dla najemców długoterminowych.

ReadyFlex to doskonałe rozwiązanie dla firm, które cenią niezależność w prowadzeniu biznesu i unikają konieczności dzielenia przestrzeni z innymi podmiotami. Jest szczególnie atrakcyjne dla startupów i firm z sektorów o zmiennym zapotrzebowaniu, poszukujących biura na krótki czas.

Ta forma wynajmu biur dostępna jest również w kompleksach Business Garden w Poznaniu i Warszawie. Ponadto, wkrótce podobne oferty będą dostępne w biurowcu K2 w Gdyni.

Źródło: Vastint

NAJNOWSZE

POLECAMY