31.4 C
Wrocław
poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaBiznesELEKTROTIM S.A. wzmacnia kadrę zarządzającą

ELEKTROTIM S.A. wzmacnia kadrę zarządzającą

-

ELEKTROTIM S.A., czołowa firma w sektorze energetycznym i infrastrukturalnym w Polsce, ogłosiła istotne zmiany w swoim zarządzie.

Do grona dołączają dwaj nowi członkowie: Maciej Posadzy, były przewodniczący rady nadzorczej spółki, oraz Marek Piotrowski, dotychczasowy dyrektor finansowy. Celem tych zmian jest wzmocnienie struktury zarządzania i przygotowanie firmy na przyszłe wyzwania i możliwości rynkowe.

Doświadczenie i kompetencje na rzecz dalszego wzrostu

Maciej Posadzy, ceniony ekspert z bogatym doświadczeniem w kierowaniu firmą 3LP, obejmie stanowisko odpowiedzialne za zagadnienia logistyki, IT i cyberbezpieczeństwa, a także strategiczne zarządzanie zakupami. Z kolei Marek Piotrowski skoncentruje się na pozyskiwaniu i obsłudze finansowania, kontynuacji zmian w obszarze księgowości, zarządzaniu płynnością finansową oraz zarządzaniu ryzykami, w tym ryzykiem walutowym.

W najbliższych kwartałach ELEKTROTIM S.A. skoncentruje się na uzupełnianiu portfela zleceń na rok 2025 i lata następne. Spółka widzi duży potencjał w rosnącym popycie ze strony inwestorów prywatnych i publicznych, a także w transformacji sektora energetycznego.

Obecnie ELEKTROTIM S.A. realizuje kluczowe kontrakty dla m.in. Straży Granicznej, PGE, Polskich Sieci Elektroenergetycznych, Tauronu, Nestle, Enei, Energii, Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych oraz KGHM Polska Miedź S.A. Spółka jest również zaangażowana w realizację ponad 150 innych aktywnych projektów. Dodatkowo, ELEKTROTIM S.A. przygotowuje się do udziału w nowych, strategicznych projektach związanych z inwestycjami zagranicznymi, transformacją energetyczną i rozwojem infrastruktury obronnej kraju.

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!