10.4 C
Wrocław
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaBiznesEnergy Industry Mixer 2024 | Konferencja w Głogowie

Energy Industry Mixer 2024 | Konferencja w Głogowie

-

Energy Industry Mixer to prestiżowe spotkanie, które gromadzi samorządy, firmy i branżę energetyczną. 

Organizatorami wydarzenia są Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Bosetti Global Consulting, firma doradcza z ponad 20-letnim doświadczeniem w rozwoju przemysłu w Polsce.

Dwie ostatnie edycje Energy Industry Mixer odbywały się w Centrum Konferencyjnym LSSE w Legnicy. W tym roku postanowiliśmy, aby międzynarodową konferencję zorganizować w Głogowie. Podczas spotkania chcemy rozmawiać o nowych technologiach i innowacyjnych rozwiązaniach energetycznych. Przed nami stoi ogromne wyzwanie logistyczne, dlatego chcemy dobrze zaplanować nasze działania i zaprosić przedsiębiorców nie tylko z Włoch, ale i całej Polski na dołączenie do tego ważnego wydarzenia gospodarczego – mówi Przemysław Bożek, prezes Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Spotkanie koncentruje się na projektach związanych z efektywnością energetyczną, odzyskiem materiałów i produkcją energii z odpadów. Formuła B2B Smart Mixer umożliwia uczestnikom udział w spotkaniach B2B oraz spotkaniach dwustronnych 1 do 1, zapewniając możliwość do nawiązywania kontaktów biznesowych.

Energy Industry Mixer jest odpowiedzią na zmiany na światowym rynku energii i gazu oraz wspiera postępującą politykę klimatyczną i rozwój innowacyjnych technologii energetycznych. Wydarzenie ma kluczowe znaczenie dla transformacji energetycznej, wspierając rozwój zrównoważonej energetyki i tworząc możliwości biznesowe.


Sprawdź KALENDARZ WYDARZEŃ, gdzie znajdziesz informacje o licznych konferencjach, targach i szkoleniach z różnych dziedzin.

ŹródłoLSSE

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!