10.4 C
Wrocław
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaNieruchomościErste Bank wspiera rozwój kompleksu Quorum we Wrocławiu

Erste Bank wspiera rozwój kompleksu Quorum we Wrocławiu

-

Erste Group Bank AG przyznał Cavatina Holding S.A. kredyt w wysokości do 48 mln euro na realizację flagowego projektu Grupy we Wrocławiu.

Cavatina Holding S.A. jest jednym z największych polskich deweloperów biurowych. Spółka kontynuuje proces dywersyfikacji źródeł finansowania, aby zapewnić sobie stabilną pozycję na rynku. Finansowanie będzie wykorzystane na:

  • Refinansowanie kosztów budynku biurowego Quorum D. 
  • Dalsze finansowanie budowy budynku Quorum A, który będzie oddany do użytku w 2024 roku.
  • Pokrycie VAT.

Kompleks Quorum będzie składał się z pięciu budynków o zróżnicowanych funkcjach. Oprócz biurowców, w kompleksie znajdą się również lokale usługowe, apartamenty oraz promenada nad rzeką.

Quorum to nasza trzecia i zarazem największa inwestycja we Wrocławiu, która świetnie wpisuje się w zachodzące w mieście zmiany i tworzy nowe, otwarte dla wszystkich przestrzenie rekreacyjne nad brzegiem Odry. Oddany do użytku przed rokiem budynek D jest świetną wizytówką tego kompleksu – najemcy stworzyli tu przyjazne, odpowiadające ich potrzebom biura, a efektowne i funkcjonalne części wspólne dobrze służą ich pracownikom – mówi Daniel Draga, Wiceprezes Zarządu Cavatina Holding S.A.

Kredyt przyznany przez Erste Bank jest kolejnym przykładem na rosnące zainteresowanie inwestorów polskim rynkiem nieruchomości komercyjnych. Kompleks Quorum to jeden z najbardziej prestiżowych projektów biurowych w mieście.

Źródło: Materiał prasowy

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!