18.2 C
Wrocław
niedziela, 16 czerwca, 2024
Strona głównaBiznesEurogate Logistics - nowa przestrzeń magazynowa we Wrocławiu

Eurogate Logistics – nowa przestrzeń magazynowa we Wrocławiu

-

Eurogate Logistics nawiązał współpracę z Prologis Park Wrocław III i wynajął 7 600 m² przestrzeni w nowoczesnym budynku DC4.

Ta świetnie skomunikowana lokalizacja to kluczowy element strategii rozbudowy i efektywnej obsługi klientów firmy. Wynajęcie przestrzeni zapewnienia kompleksową obsługę logistyczną. Nowa baza posiada 12 doków przeładunkowych i 2 bramy na poziomie „0”, co umożliwia sprawną manipulację przesyłkami.

Dzięki dołączeniu Eurogate Logistics do grona klientów budynku DC4 w Prologis Park Wrocław III, nasz największy magazyn spekulacyjny w historii firmy w Polsce, jest już wynajęty w ponad 60%. Fakt, że kolejny operator logistyczny docenił walory tej inwestycji jest dla nas jednoznacznym potwierdzeniem, że klienci oczekują najwyższej jakości i rozwiązań, które pozwolą im prowadzić efektywny biznes teraz i w przyszłości – powiedział Marcin Kruszewski, Leasing and Customer Experience Manager w Prologis.

Budynek jest zaprojektowany z myślą o efektywności energetycznej. Wykorzystuje inteligentne systemy oświetlenia oraz odnawialne źródła energii, takie jak panele fotowoltaiczne i kolektory słoneczne. Nowa przestrzeń jest wyposażona w zaawansowane systemy monitoringu oraz alarmowe, włącznie z systemem przeciwpożarowym. Wysoka jakość wentylacji i możliwość regulacji temperatury gwarantują odpowiednie warunki przechowywania.

Program PARKLife™ zapewnia miejsca wypoczynku i relaksu, a liczne udogodnienia, takie jak miejsca parkingowe, wiaty dla rowerów oraz stacje ładowania pojazdów elektrycznych, tworzą komfortowe i przyjazne środowisko pracy.

Źródło: Prologis

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!