14 C
Wrocław
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaBiznesEvolutions: Meetup & Showcase | Warsztaty dla startupów

Evolutions: Meetup & Showcase | Warsztaty dla startupów

Patronat medialny Force News Wrocław

-

Evolutions: Meetup & Showcase powraca i oferuje startupom wyjątkową okazję do zdobycia wiedzy i umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu.

Wydarzenie obejmuje szereg warsztatów poświęconych m.in. skutecznym strategiom marketingowym i sprzedażowym, budowaniu świadomości marki i ekspansji międzynarodowej.

Warsztaty odbędą się 19 czerwca w Coventry University Wrocław i skierowane są do młodych firm na różnych etapach rozwoju.

Skuteczne wejście na rynek

Prelekcje na temat strategii wejścia na rynek, poprowadzi Tarek Younis, członek zarządu Kemgo i były pracownik Ubera. Uczestnicy wspólnie z prowadzącym przeanalizują kluczowe aspekty, takie jak badania rynku, komunikacja marketingowa, kanały dystrybucji i budowanie silnego zespołu sprzedaży.


kalendarz wydarzen


Zauważ swój startup!

Łukasz Dębski, Social Media Manager w OVHcloud CEE, i Joanna Parasiewicz, Head of Communication & Marketing w OVHcloud CEE, poprowadzą warsztat „Marketing ABCs for startups”. Podczas spotkania omówią oni sposoby na budowanie przewagi komunikacyjnej, wykorzystanie monitoringu Internetu i analizy konkurencji, tworzenie angażujących treści i budowanie silnej obecności marki w mediach społecznościowych.

Sprzedaż z sukcesem

Cezary Reszel, Expert Business Developer i współzałożyciel HeadHunti, podzieli się sekretami skutecznej sprzedaży z wykorzystaniem metodyki Solution Selling. Uczestnicy odkryją tajniki selektywności w sprzedaży, identyfikacji kluczowych osób w organizacji klienta i dopasowania strategii do ich potrzeb. Warsztat obejmie teorię, ćwiczenia praktyczne i czas na pracę nad własnymi projektami.

Podbój globalnego rynku

Marta Zarosa, Business Associate w Bering Waters Ventures, doświadczona przedsiębiorczyni i ekspertka w dziedzinie rozwoju startupów, poprowadzi warsztat „Skalowanie Globalne”. Podczas spotkania podzieli się praktycznymi wskazówkami i strategiami, które pomogą startupom odnieść sukces na światowym rynku.

Warsztaty dostępne są na dwóch poziomach: podstawowym i zaawansowanym. Eksperci poruszą również kwestie efektywnej promocji startupów przy ograniczonym budżecie.

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!