23 C
Wrocław
sobota, 20 lipca, 2024
Strona głównaBiznesExpo Made in Wrocław 2023 - nauka, technologia, innowacje

Expo Made in Wrocław 2023 – nauka, technologia, innowacje

-

17 października 2023 roku we Wrocławskim Centrum Kongresowym odbędzie się siódma edycja Expo Made in Wrocław. Wydarzenie jest okazją do poznania najnowszych technologii i innowacji powstających we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku.

W tym roku Expo Made in Wrocław odbywa się pod hasłem Tech Generation. W strefie Expo będzie można zobaczyć produkty, usługi i rozwiązania, które zmieniają świat.

Co zobaczysz na Expo?

  • Elektryczny rower Buzzy Bike, automatyczne kosiarki Uniterm Mower, skutery Govecs. To tylko niektóre przykłady innowacyjnych produktów, które będzie można wypróbować na Expo.
  • Roboty od firmy Fanuc czy inteligentne rozwiązania do monitorowania zużycia energii w domach rozwijane przez Viessmann R&D Center.
  • Na Expo Made in Wrocław sprawdzicie, co wrocławianie wysyłają w kosmos, zobaczycie na żywo satelitę i złapiecie za stery łazika marsjańskiego.
  • Stworzycie przy pomocy AI własną grę i przetestujeciw automaty do gier, na których można stoczyć walki w kosmosie czy też sprawdzić swoje siły w grze w starego, dobrego snake’a!

Ponadto, na Expo Made in Wrocław sprawdzicie jak łączą się ze sobą sztuka i technologia. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Szczegółowe informacje i wejściówki można znaleźć na stronie www.made-in-wroclaw.pl.

Źródło: Materiał prasowy

Patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!