25 C
Wrocław
niedziela, 26 maja, 2024
reklama
Strona głównaNieruchomościFasada Roku 2023 - dolnośląskie budynki w finale

Fasada Roku 2023 – dolnośląskie budynki w finale

-

Blisko 300 budynków z całej Polski bierze udział w tegorocznej edycji konkursu Fasada Roku. Wśród nich znalazły się również obiekty z Dolnego Śląska.

Konkurs organizuje firma Baumit i ma on na celu wyłonienie najciekawszych i najbardziej estetycznych elewacji w Polsce. W tym roku rywalizacja toczy się w 5 kategoriach. Wśród dolnośląskich kandydatów do nagród są realizacje z Wrocławia, Oleśnicy, Szklarskiej Poręby, Legnicy, Dzierżoniowa, Lubina, Radkowa Kłodzkiego, Biskupic Podgórnych, Otynia czy Jaszkowej Dolnej.

Głosowanie na dolnośląskie budynki trwa do 31 października. W tym czasie każdy może wejść na stronę www.baumit.com/fasadaroku i ocenić dowolną ilość obiektów.

W każdej kategorii zwycięzca zostanie wyłoniony w dwóch etapach. Najpierw w drodze głosowania online kapituła wytypuje obiekty ze średnią notą min. 2.0, by dokonać ich ponownej oceny podczas stacjonarnych obrad zaplanowanych w listopadzie br.

Stawka jest wysoka, bo w każdej kategorii zwycięzca otrzyma nie tylko prestiżowy tytuł Fasada Roku 2023 i 10 000 zł, lecz także pewne miejsce w gronie najlepszych europejskich fasad, które w pierwszej połowie 2024 roku będą walczyć o zwycięstwo w ramach kolejnej edycji Baumit Life Challenge.

Źródło: Materiał prasowy

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!