niedziela, 14 kwietnia, 2024
patronat medialny
Strona głównaKulturaLetnie Brzmienia we Wrocławiu - poznaj line-up!

Letnie Brzmienia we Wrocławiu – poznaj line-up!

-

reklama

Poznajcie line-up jednego z najgorętszych festiwali tego lata!

12. i 13. lipca na Polach Marsowych we Wrocławiu odbędzie się prawdziwa uczta dla miłośników różnorodnej muzyki. Dwie sceny, kilkunastu artystów, a wśród nich gwiazdy polskiej sceny muzycznej. 

Piątek z legendami i debiutami

Pierwszy dzień festiwalu to prawdziwa gratka dla fanów rocka i alternatywnego brzmienia. Na scenie głównej wystąpi Artur Rojek, legenda polskiej muzyki, który na ten rok zapowiada premierę nowego albumu. Fani mocniejszych brzmień będą mogli usłyszeć reaktywowaną grupę Łąki Łan, a także Nosowską i debiutujący zespół Poluzjanci.

Sobota pełna przebojów i wyjątkowych projektów

Drugi dzień festiwalu to prawdziwa mieszanka wybuchowa! Na scenie pojawi się Vito Bambino, jeden z najpopularniejszych polskich artystów młodego pokolenia. Nie zabraknie też refleksyjnej muzyki Kaśki Sochackiej, autorki przeboju „Madison”. Sobotni wieczór uświetni wyjątkowy projekt BABIE LATO, w którym Brodka, Margaret i Rosalie zaprezentują szeroki wachlarz gatunków muzycznych, od popu po muzykę housową.

Odkryj nowe talenty na NEXT FEST Stage

Obok znanych i lubianych artystów, festiwal da szansę zaprezentować się debiutantom. Na NEXT FEST Stage, zorganizowanej we współpracy z NEXT FEST Music Showcase & Conference, wystąpią artyści wybrani przez organizatorów Santander Letnie Brzmienia.

patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

[WYWIAD] Jak zbudować biznes na turystyce w Azji Południowo-Wschodniej?

[WYWIAD] Jak zbudować biznes na turystyce w Azji Południowo-Wschodniej?

Azja Południowo-Wschodnia to region pełen tajemnic, kontrastów i zapierających dech w piersiach widoków. Od tętniących życiem metropolii po idylliczne plaże i egzotyczne dżungle, każdy...