16.8 C
Wrocław
wtorek, 28 maja, 2024
reklama
Strona głównaNewsy regionalneWrocławFinał akcji WROwerowy Serwis już w tę sobotę

Finał akcji WROwerowy Serwis już w tę sobotę

-

13 maja przy centrum outletowym Wrocław Fashion Outlet odbędzie się wielki finał tegorocznej edycji akcji WROwerowy Serwis.

Od 10:00 do 18:00 na starszych i młodszych fanów czterech kółek czekać będą liczne atrakcje. Od mobilnego miasteczka i toru przeszkód, przez warsztaty plastyczne, zabawy na świeżym powietrzu, do foodtrucków, stacji znakowania rowerów i fruit bike. Patronat nad akcją objęło Miasto Wrocław.

Masa niespodzianek z okazji finału popularnej akcji

Celem akcji WROwerowy Serwis jest zachęcenie mieszkańców Wrocławia i okolic do przesiadania się z samochodów na rowery. Tym samym zadbanie nie tylko o własne zdrowie i lepszą kondycję, ale też o środowisko. To już trzecia edycja wydarzenia organizowanego przez Wrocław Fashion Outlet. W ramach akcji dla klientów centrum przygotowano specjalną strefę. Specjaliści wykonują chętnym bezpłatne przeglądy rowerów i zajmują się drobnymi naprawami.

Zwieńczeniem akcji jest finałowy event, który odbędzie się w sobotę 13 maja. Z tej okazji na  wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą centrum, czekać będą liczne niespodzianki. Z myślą o najmłodszych zaplanowano trening bezpiecznej jazdy pod okiem instruktora, a także możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w mobilnym miasteczku i na specjalnym torze przeszkód. Uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Nie zabraknie też warsztatów plastycznych, podczas których maluchy będą mogły wykonać przypinki idealne na rowerowe wyprawy. Warsztaty odbędą się w godzinach:

  • 10:00-12:00,
  • 12:00-14:00,
  • 14:00-16:00,
  • 16:00-18:00.

Dodatkową atrakcją będą gry i zabawy z nagrodami prowadzone przez animatorów. Od 12:00 do 14:00 w specjalnym punkcie na wszystkich chętnych czekać będą policjanci. Po co? By bezpłatnie oznakować rowery, co pozwoli łatwiej odnaleźć je w przypadku kradzieży. Nie zabraknie też foodtrucków. Ci, którzy będą chcieli samodzielnie przygotować pyszne koktajle, będą mogli skorzystać z dodatkowej atrakcji w postaci rowerowego blendera fruit bike. To specjalny rower, którego koła obracając się wprawiają w ruch blender miksujący warzywa i owoce.

Źródło: Materiał prasowy

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!