12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaKulturaFIRLEJ DZIECIOM | SOKRATES W PIASKOWNICY

FIRLEJ DZIECIOM | SOKRATES W PIASKOWNICY

-

28 maja w ramach cyklu FIRLEJ DZIECIOM odbędzie się spektakl SOKRATES W PIASKOWNICY.

SOKRATES W PIASKOWNICY to spektakl poruszających tematy uniwersalnych wartości. Przedstawienie powstało na bazie scenariusza Sławy Tarkowskiej. Jego podstawą były wywiady przeprowadzone z dziećmi z różnych środowisk i miejscowości w całej Polsce. Projekt jest zrealizowany w ramach Stypendium MKiDN 2019.

Spektakl składa się z sześciu etiud. Każda z nich jest odrębną, misternie opracowaną formą teatralną z profesjonalnie przygotowaną scenografią, muzyką, piosenkami.

FIRLEJ DZIECIOM to zainicjowany w 2023 cykl wyjątkowych spektakli, których nie da się zobaczyć w komercyjnych teatrach. Prezentują one wysokie walory artystyczne i edukacyjne. Repertuar cyklu tworzą przedstawienia wybranych zespołów teatralnych z całej Polski. Najmłodsi widzowie mają okazję zapoznać się z różnymi technikami lalkowymi, formami scenicznymi, często z udziałem przedmiotów codziennego użytku.

Źródło: Strefa Kultury Wrocław

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...