12.6 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama
Strona głównaSportFootball Club Management Conference Wrocław 2023

Football Club Management Conference Wrocław 2023

-

Miłośnicy piłki nożnej mają powód do radości! Już niedługo odbędzie się Football Club Management Conference.  

Football Club Management Conference (FCM) to międzynarodowe wydarzenie edukacyjne, które skupia się na kluczowych zagadnieniach związanych z zarządzaniem i rozwojem klubów piłkarskich. Tematyka poruszana na konferencji jest niezwykle istotna, ponieważ kluby stanowią fundament i najważniejszy element wpływający na rozwój całej dyscypliny sportowej. Poprzez edukację specjalistów, zarówno tych już działających w branży, jak i potencjalnych pracowników klubów, Football Development Institute (FDI) wspiera wielopłaszczyznowy rozwój klubów piłkarskich.

Każde wydarzenie FCM Conference ma swój specjalny motyw przewodni. Najbliższa konferencja skupi się na „Modelu Rozwoju Klubu” (Club Development Model). Stworzenie kompleksowego modelu rozwoju klubu jest niezbędne do profesjonalnego zarządzania klubem oraz osiągania kontrolowanych postępów. To właśnie od tego kroku powinna rozpoczynać się transformacja klubu. Podczas poszczególnych wydarzeń prowadzona jest symulacja fragmentu procesu rozwoju klubu, co stanowi nowatorskie podejście. Ta koncepcja zyskała zainteresowanie wielu klubów i organizacji na terenie Europy.

W Football Club Management Conference biorą udział różnorodni uczestnicy:

  • przedstawiciele organizacji ligowych i federacji,
  • przedstawiciele klubów,
  • eksperci w dziedzinie zarządzania klubami,
  • wykładowcy uniwersyteccy,
  • agenci piłkarscy,
  • osoby zainteresowane tematyką zarządzania klubami.

Rejestracja odbywa się poprzez system rejestracyjny www.events.eventzilla.net/e/football-club-management-conference–2023-2138597943. Konferencja odbędzie się 19-20 czerwca na stadionie Tarczyński Arena we Wrocławiu w formie stacjonarnej oraz online.

Źródło: Stadion Wrocław

patronat medialny
patronat medialny
patronat medialny

BEZPŁATNE OGŁOSZENIA

Sprzedawaj i kupuj bez rejestracji! Przeglądaj ogłoszenia w swojej okolicy!

POLECAMY

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Przemoc? Nie jesteś sama! Czatbotka Viktoria pomoże

Fundacja Feminoteka, znana z walki o prawa kobiet, uruchomiła Viktorię. To innowacyjny czatbot, który działa w aplikacji WhatsApp i oferuje natychmiastowy oraz anonimowy dostęp do...